برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۸۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۹
مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی
دیدار تیم‌های پرسپولیس و کارگر بنه گز بوشهر از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی با برتری سرخ‌پوشان تهرانی و صعود این تیم به مرحله بعدی رقابت‌ها پایان رسید.
  تیم‌های پرسپولیس و کارگر بنه گز بوشهر از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت 16:50 امروز به میزبانی سرخپوشان تهرانی در ورزشگاه آزادی به میدان رفتند که این دیدار با نتیجه 3 بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

پرسپولیسی‌ها که در گام اول جام حذفی مقابل تیمی گمنام از لیگ دسته دوم قرار گرفته بودند از همان دقایق نخست فشار زیادی را روی دروازه حریف بوشهری ایجاد کردند که در دو صحنه دو فرصت ایده‌آل برای سرخ‌پوشان توسط عباس‌زاده از دست رفت.

مقاوت کارگر بنه گز بوشهر 15 دقیقه بیشتر دوام نداشت و در این دقیقه عباس‌زاده، مهاجم اول این روزهای سرخ‌ها روی یک ضربه کرنر ارسالی توسط هادی نوروزی گل اول پرسپولیس را با ضربه سر وارد دروازه حریف کرد.

در ادامه تیم بوشهری از لاک دفاعی خارج شده و بازی بهتری را از خود به نمایش گذاشت و در چند صحنه نیز خود را به دروازه پرسپولیس نزدیک کرد.

با نزدیک شدن به زمان‌های پایانی نیمه اول پرسپولیس یک بار دیگر بازی را در دست گرفت اما عباس‌زاده در دو صحنه دیگر در همین دقایق دو فرصت خوب دیگر را از دست داد، هرچند که تیم بوشهری نیز نیم نگاهی به ضدحملات داشت و گاهاً با تعداد کمی بازیکن به سمت حریف مطرح خود هجوم می‌برد.

در نیمه دوم هم این تیم پرسپولیس بود که کار را هجومی آغاز کرد و در همان زمان‌های آغازین این نیمه صاحب یک ضربه پنالتی شد که توسط عباس‌زاده این ضربه پنالتی از دست رفت. مهاجم پرسپولیس این ضربه را از روی تیرک افقی دروازه کارگر به اوت فرستاد.

در دقیقه 52 این دیدار پیام صادقیان پس از 2 ماه دوری از میادین به خاطر تخلف انضباطی با پایان محرومیتش سرانجام دوباره به مستطیل سبز بازگشت. با ورود این بازیکن به زمین، پرسپولیس در میانه زمین جان تازه‌ای گرفت و در چند صحنه روی حرکات تکنیکی این بازیکن، سرخ‌ها صاحب فرصت شدند که یکی از آنها نیز روی یک ضربه ایستگاهی توسط خود صادقیان از دست رفت.

در اواسط این نیمه امید عالیشاه یک موقعیت ایده‌‌آل را از دست داد و در یک صحنه که از سمت راست صاحب توپ شده بود، توپ را به آسمان فرستاد.

در دقیقه 78 یک بار دیگر برای پرسپولیس یک پنالتی دیگر اعلام شد که این ضربه را این بار صادقیان به گل تبدیل کرد تا این بازیکن بازگشت خود را گل جشن گرفته باشد.

در دقیقه 87 نیز امید عالیشاه که این روزها مورد انتقاد هواداران پرسپولیس قرار دارد با یک شوت دقیق تیمش را صاحب گل سوم کرد.

در نهایت پرسپولیس این دیدار را برد و در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها حریف راه‌‌آهن شد.

بیژن حیدری قضاوت این دیدار را برعهده داشت. وی در این دیدار به محمد نوری از پرسپولیس و مصطفی انصاری‌فرد و محسن سلیمانی از کارگر کارت زرد نشان داد.

*ترکیب پرسپولیس:

با سوشا مکانی، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، خانزاده (90- فرشاد قاسمی)، میثم حسینی، محمد نوری، رضا حقیقی، مهدی طارمی (82- شهاب زاهدی)، هادی نوروزی، امید عالیشاه و محمد عباس زاده (52- پیام صادقیان)

*ترکیب کارگر بنه گز بوشهر:

محسن سلیمانی، مهدی طاهری، حسین غلامی، جواد بابایی، حسن آتشی (85- مصطفی نجمی‌زاده)، مصطفی انصاریفر (58- صمد اکبری)، سعید گنج خانی، سجاد مشایخ، سیدناصر رضایی، شهرام هراتی (33- احسان رستمی) و مسعود شمسی

روستای بنه گز در بوشهر حدود 3 هزار نفر تماشاگر دارد و جالب اینکه چند کارگر در سال‌های گذشته این تیم را ایجاد کرده‌اند که از آن روز ماهیت این تیم کارگری و روستایی در این شهر از نواحی تنگستان همچنان حفظ شده است.

سرمربیگری این تیم بر عهده عباس سرخاب مهاجم سال‌های دور استقلال بود.
 
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: