برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۸۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۴
تمرین تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که مهاجم این تیم باز هم در تمرین حضور نداشت.
تمرین تیم فوتبال استقلال مانند روزهای گذشته در حالی برگزار شد که ملی‌پوشان این تیم به همراه آرش برهانی‌ و کرار جاسم غایب بودند. تداوم عدم حضور برهانی در تمرینات به شایعه درگیری او با قلعه‌نویی در اردوی ارمنستان دامن زده است.
 
* حنیف عمران‌زاده مدافع استقلال که روز گذشته در تمرین حضور داشت امروز در تمرین شرکت نکرد. میرشاد ماجدی سرپرست استقلال یکی دیگر ازغایبان تمرین استقلال بود.
 
* تمرین استقلال با صحبت‌های جواد زرینچه آغاز شد. محور تمرین مرور کارهای تاکتیکی بود که این تمرین زیر نظر امیر قلعه‌نویی انجام شد.
 
* یعقوب کریمی هافبک استقلال در حالی با آبی‌پوشان تمرین کرد که لباس‌هایش متفاوت از سایر بازیکنان بود.

* سعید بیگی بازیکن پیشین تیم استقلال یکی از میهمان ویژه تمرین استقلال بود که با امیر قلعه‌نویی و برخی از اعضای کادرفنی استقلال خوش و بش کرد. همچین رضا نعلچگر پیشکسوت استقلال نیز در تمرین حضور داشت.

* بازیکنان استقلال امروز در تمرین در مورد حضور یک خواننده زیرزمینی در تمرین پرسپولیس صحبت می‌کردند و به شوخی می‌گفتند که او پرسپولیسی است و بعید است که در تمرین استقلال شرکت کند.

* بحث برکناری علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال به دلیل نتایج ضعیف تیم‌های ملی پایه عمده‌ترین صحبت هواداران استقلال بود. آنها همچنین در مورد حریف ناشناخته تیم پرسپولیس نیز اظهار نظر می‌کردند.
 
* امیرقلعه‌نویی برخلاف همیشه زودتر از بازیکنان و کادر فنی در محل تمرین حضور یافت.

* اواخر تمرین یکی از هواداران استقلال میان بازیکنان و کادر فنی و همچنین هواداران شیرینی پخش کرد.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی