برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۶۸۸۱
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۲
محمدرضا خلعتبری، مهاجم سابق تیم پرسپولیس تهران پیش از آغاز دیدار تیمش مقابل پرسپولیس به سمت نیمکت پرسپولیس نرفت.
محمدرضا خلعتبری، مهاجم فصل گذشته پرسپولیس که امسال به تیم سپاهان پیوسته، پیش از آغاز بازی به سمت نیمکت پرسپولیس تهران نرفت. وی قبل از اینکه بازی شروع شود برای تعدادی از بازیکنان پرسپولیس دست تکان داد و با آنها خوش و بش کرد اما به سمت نیمکت این تیم نرفت.

از جمع بازیکنان تیم سپاهان پیش از آغاز بازی، تنها وریا غفوری به سمت نیمکت پرسپولیس رفت؛ فرکی و زاغی‌نژاد، نیز به سمت نیمکت پرسپولیس رفته و با کادر فنی این تیم خوش و بش کردند.

* حدود 12 هزار تماشاگر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان حضور دارند و بازی را از نزدیک تماشا می‌کردند.

* صدا و سیمای مرکز اصفهان با چند دوربین وظیفه پخش تصویری این بازی را بر عهده داشت و تعدادی دوربین برای پوشش تصویری این بازی اضافه کرده بود.

* سوشا مکانی و  پریرا، عبدالله کرمی با خداداد مربی سابق فولاد خوزستان که در حال حاضر در تیم پرسپولیس حضور دارد، خوش و بش کردند.

* در ابتدای بازی از خانواده چهار شهید حسین گلریز، حسن غازی، محمدسعید هاشمی و سعید معینی، تجلیل و از شناسنامه آنها رونمایی شد.

* در دقیقه 16 بازی به دلیل برخورد علیرضا نورمحمدی با محمدرضا خلعتبری، داور مسابقه به وی کارت زرد نشان داد؛ نورمحمدی پس از آنکه خلعتبری به روی او خطا کرد، نزدیک به 30 ثانیه پای مهاجم سپاهان را گرفته بود و همراه با خود او را می‌کشید! هواداران سپاهان در این صحنه نسبت به این مسئله واکنش نشان داده و با شعارهایی خواستار آن شدند که داور بازی وی را از زمین بازی اخراج کند.

* قرار است گاسپار، دستیار کارلوس کی‌روش، برای تماشای این بازی به ورزشگاه فولادشهر اصفهان وارد شود.
منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: