برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۶۳۳۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۲
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در این جلسه از مواضع حسن روحانی رئیس‌جمهور در نشست سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد و دیدارهای وی با مقامات کشورهای خارجی حمایت کرده و نسبت به اظهارات توهین‌آمیز دیوید کامرون نخست‌وزیر انگلیس واکنش نشان دادند.
سخنگوی کمیسیون سیاست خارجی مجلس از واکنش و انتقاد اعضای کمیسیون متبوعش نسبت به اظهارات توهین‌آمیز نخست‌وزیر انگلیس خبر داد.

سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: در این جلسه، عوض حیدرپور گزارشی را از سفر سردار دهقان وزیر دفاع به کشور آذربایجان ارائه کرد.

وی افزود: حیدرپور در این گزارش خود موضوعات مطروحه در ملاقات‌های وزیر دفاع با مسئولان و مقامات کشور آذربایجان و شرایط مناسبات اقتصادی، سیاسی و نظامی 2 کشور ایران و جمهوری آذربایجان را تشریح کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه تصریح کرد: در نشست امروز موضوع سفر رئیس‌جمهور به نیویورک مورد بحث و بررسی قرار گرفت، همچنین اعضای کمیسیون امنیت مطالب خود را درباره این سفر مطرح کردند.

وی همچنین یادآور شد: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در این جلسه از مواضع حسن روحانی رئیس‌جمهور در نشست سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد و دیدارهای وی با مقامات کشورهای خارجی حمایت کرده و نسبت به اظهارات توهین‌آمیز دیوید کامرون نخست‌وزیر انگلیس واکنش نشان دادند.

نقوی در پایان خاطرنشان کرد: در نشست امروز اعضای کمیسیون درباره دیدار آقای رئیس‌جمهور با کامِرون نخست‌وزیر انگلیس اعلام کردند که وزارت امور خارجه باید ارزیابی درستی را از دیدگاه‌های نخست وزیر انگلیس می‌داشت، تا چنین ملاقاتی انجام نشود.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: