برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۶۲۱۰
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۳
طب سوزنی روشی است بدون عارضه،بدون نیاز به دارو ، خونریزی و جراحی است که در درمان بسیاری از بیماریها تایید شده است و در بحث زیبایی بدن، صورت و تناسب اندام نیز کاربرد دارد.
تاریخچه طب سوزنی سنتی چین :

طب سوزنی یک روش درمانی باستانی چند هزار ساله است و با توجه به تحقیقات و مطالعات چند جانبه بالینی که در مورد این روش انجام شده ، پزشکان به این نتیجه رسیده اند که اثر بخشی طب سوزنی بسیار کامل و بدون عارضه تر نسبت به درمان های طب غربی می باشد ، در خیلی از بیماریهای مزمن که درمان خاصی از طریق طب غربی وجود نداشته یا به دلیل عوارض بعضی از داروها که امکان درمان برای بیماران میسر نبوده است ،طب سوزنی می تواند جایگاه مناسبی داشته باشد.

درمان طب سوزنی با روش کت گوت catgut یا امبدینگ embedding و اثرات آن روی بدن بعد انجام درمان های مختلف:

در نقاطی از بدن که در طب سوزنی قرار بوده تا سوزن هایی را برای تحریک نقاط درمانی یا انرژی به کار ببریم به جای این سوزن ها از یک تکه نخ تقریبا" 2  سانتی متری قابل جذب و سازگار با بدن به همراه سوزن مخصوصی استفاده می کنیم و آن نخ را در نقاط طب سوزنی کاشت می کنیم.
این نخ که در تمام جراحی ها و بخیه ها جذبی و معمولی استفاده می شود بین 2  تا 5 هفته طول می کشد تا جذب بدن شود البته بسته به نوع نخ می توان این مدت را کوتاه یا طولانی تر کرد،متوسط بین 3  تا 4 هفته برای جذب در بدن زمان می برد.

از زمانی که این نخ در بدن کاشته می شود به صوت مداوم این نقاط تحریک می شود و اثرات طب سوزنی را فرد به همراه خود دارد یا ما می گوییم که فرد با یک تکه نخ طب سوزنی را به خانه می برد. هر بار که فرد نرمش کند،برقصد،راه برود یا فعالیت های روزانه ی خود را انجام دهد این تحریک شدن نقاط طب سوزنی در حال انجام شدن است.

طب سوزنی را با یک نخ به خانه ببرید

در این روش درمان جویی که قرار بود حدود 30 دقیقه در یک جلسه و هفته ای 3 جلسه برای درمان با طب سوزنی سنتی مراجعه کند الان با انجام یک بار کت گوت یا امبدینگ تا یک ماه فرد این تحریکات را به همراه دارد،هر جلسه امبدینگ معادل 10 تا 15 جلسه طب سوزنی سنتی می باشد. از جلسه دوم تا سوم کت گوت و امبدینگ درمان جو به صورت کاملا" مشخص اثرات درمانی را در کاهش سایز بدن می بیند.در هفته های اول اثراتی را در روح و روان و آرامشی که ایجاد می کند احساس می کند،حتی درمان جو اعلام می کند که در عادات ماهانه خانم ها تاثیرات مثبتی داشته و نظم خاصی را به آن است،روده ها منظم کار می کنند،خواب آنها عمیق می شود و خیلی در برابر مشکلات آرام می شوند،استرس و اضطراب را کاهش می دهد و صبور می شوند و این افراد با دیدن این تغییرات متعجب می شوند.

درمان های بیماری چاقی و اضافه وزن وتناسب اندام به روش کت گوت یا امبدینگ درطب سوزنی:

لاغری، تناسب اندام، از بین بردن اختلالات سایزی بدن، رفع غبغب، افتادگی سینه، افتادگی پوست بدن ( سلولیت )، رفع چاقی پاها و سایر اندامها، چاقی عمومی.
بعضی از درمانجو ها به صورت مداوم رژیم گرفتتد و رها کردند و وزن آنها کم و زیاد شده است دیگر الان چربی های بدنشان سفت شده و در برابر لاغری مقاوم می باشد و دیگر با هر روشی درمان نمی شوند زیرا بدن برای مقاومت در مقابل قحطی ها مدام چربی زیادی ذخیره می کند.
ما در طب چینی که در اصل به آن اعتقاد کامل داریم هیچ رژیمی به افراد چاق نمی دهیم بلکه ما بدن افراد را هوشمند می کنیم تا آن مقدار غذایی را که لازم دارند جذب کند و حتی اگر بیشتر بخورند جذب بدن نمی شود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: