برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۵۸۲۶
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۲
حرف و حدیث پیرو راه افتادن گشت های امربه معروف و نهی از منکر انصار حزب الله در حالی ادامه دارد که این جریان از بکارگیری پنج هزار نیرو از پنج پایگاه خبر داد.
 هشت صبح: حرف و حدیث پیرو راه افتادن گشت های امربه معروف و نهی از منکر انصار حزب الله در حالی ادامه دارد که این جریان از بکارگیری پنج هزار نیرو از پنج پایگاه خبر داد.

انصار حزب الله: با پنج هزار نفر به خیابان می آییم

به گزارش هشت صبح، روزنامه یالثارات الحسین درشماره امروز (چهارشنبه) خود نوشت: انصار حزب الله نه تنها تجدید نظری در طرح بزرگ امر به معروف خود نکرده اند بلکه درصدد اجرای هرچه قدرتمند تر آن هستند، بنابراین با 5 هزار نیرو از 5 پایگاه وارد میدان عمل می شوند.

در تیتر صفحه اول این روزنامه می خوانیم: هماهنگی نهایی در قرارگاه جنگ نرم انجام شد، گروه های امر به معروف می آیند، مقدتر و منسجم.

این گزارش به توضیح روابط عمومی انصار حزب الله در باره فرایند تکمیل طرح میدانی امر به معروف پرداخته و می افزاید: هماهنگی نهایی در ستاد کل نیروهای مسلح انجام شد و گروه های امرو به معروف با قدرت و منسجم می آیند.

در ادامه آمده است: حضور قدرتمند ما این بار با همراهی و کمک نهادهای ذیربط است، چنانچه با عبور ازگردنه های سخت و تحمل فشارها، افتراها و فحاشی های اخیر امروز افق های روشنی در برابر هزاران امر به معروف و ناهی از منکر که آماده ورود به میدان عمل هستند هویداست .

این گزارش می افزاید: شنبه 29 شهریورماه ، پیرو هماهنگی های انجام یافته با فرماندهی کل ناجا ، به منظور انجام تدابیر تکمیلی در راستای آغاز هر چه با وقت تر کار امر به معروف میدانی از سوی انصار حزب الله جلسه ای با حضور فرمانده پلیس امنیت کشور و عبدالحمید محتشم دبیر کل انصار حزب الله برگزار شد .

در ادامه تصریح شده است: نتیجه این جلسه برگزاری نشست کامل تری در ستاد کل نیروهای مسلح در صبح روز دوشنبه 31 شهریور شد این جلسه با حضور همه دست اندرکاران مرتبط در بسیج، نیروی انتظامی و ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر و البته دبیر کل انصار حزب الله برگزار شد ، نتیجه نهایی این گردهمایی اتخاذ تصمیمات تکمیلی به منظور قوام کار و همچنین تقسیم وظیفه با سایر نهادها نظیر ستاد احیا بود تا روند تکمیل و اجرای طرح هرچه سریع تر انجام پذیرد .

هفته پایانی شهریورماه بود که وزیر کشور در واکنش به اظهارنظر انصار حزب الله به منظور فعالیت 4000 ناهی منکر در تهران گفته بود: هر فعالیت اجتماعی باید مبتنی بر قانون باشد. در حوزه اجتماعی متولی وزارت کشور است و با این مباحث به صورت قانونی رفتار می شود.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: