برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۵۵۳۹
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۷
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه از وقوع یک حادثه اسید پاشی در شهر دهدشت خبر داد.
 عبدالحسین موسویان ضمن اعلام این خبر افزود: این حادثه عصر روز گذشته (یکشنبه 30 شهریور ماه) در پارک مرکزی شهر دهدشت بوقوع پیوست که طی آن دختری 30 ساله به نام (س- ا) قربانی اسید پاشی زن دیگری شد.
 
وی ادامه داد: پس از این حادثه و طی تماس با مرکز فوریتهای اورژانس دهدشت اکیپ اورژانس در محل حضور پیدا کرده و مصدوم را به بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت انتقال دادند.
 
موسویان با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه مصدوم یاد شده به شدت دچار سوختگی شده بود، افزود: پس از انجام معاینات اولیه در مرکز اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت مصدوم به دلیل شدت جراحات به بیمارستان سوانح و سوختگی شهر اهواز انتقال داده شد.
 
همچنین سرهنگ جهان دیماز، فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه ضمن تأیید این خبر در این زمینه به خبرنگار ایسنا گفت: زنی به صورت زن دیگر اسید پاشید که پلیس پس از پنج ساعت، فرد خاطی اسیدپاش را دستگیر کرد.
 
وی افزود: پس از دستگیری زن اسید پاش پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و تحویل مراجع قضایی شهرستان شد.
 
دیماز در خصوص دلیل این حادثه اظهارکرد: این حادثه اسید پاشی به دلیل مشکلات خانوادگی اتفاق افتاد و هر دو طرف از قبل یکدیگر را می شناختند و هدف اسید پاش یک نفر بود که هنگام پاشیدن اسید به دو نفر از افرادی که اطراف آنها بودند نیز آسیب وارد شد.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: