برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۵۱۶۵
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۸
مهدی دغاغله مهاجم مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز این تیم حاضر شد و زیر نظر کادر پزشکی این باشگاه به تمرین پرداخت.
اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی مقابل راه‌آهن عصر امروز از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد که این تمرین با حاشیه‌هایی همراه بود که در زیر می‌خوانید.

* حدود 30 هوادار در ورزشگاه درفشی‌فر حضور داشتند و تمرین تیم محبوب‌شان را از نزدیک تماشا کردند.

* برخلاف روزهای گذشته هواداران حاضر در استادیوم به تشویق بازیکنان پرسپولیس پرداختند و با شعارهایی حمایت‌شان را از تیم محبوب‌شان اعلام کردند.

* بازیکنان یک مدرسه فوتبال امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حضور پیدا کردند و با بازیکنان پرسپولیس عکس یادگاری گرفتند.

* بازیکنانی که دیروز مقابل راه‌آهن به میدان رفته بودند امروز به ریکاوری پرداختند تا خستگی بازی دیروز را از تن به در کنند.

* بازیکنان اصلی پرسپولیس پس از 40 دقیقه نرم‌دوی و ریکاوری ورزشگاه درفشی‌فر را ترک کردند.

* در تمرین امروز پرسپولیس حضور افراد متفرقه زیاد بود به طوری که تعدادی از آنها حتی در کنار نیمکت پرسپولیس هم حضور داشتند.

* مهدی دغاغله مهاجم مصدوم پرسپولیس امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شد و پس از کار با کادر پزشکی ورزشگاه را ترک کرد.

* پسر حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس هم امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شد و تمرینات تیم پرسپولیس را از نزدیک تماشا کرد.

* بازیکنان ذخیره پرسپولیس که در بازی دیروز در زمین حاضر نشده بودند، امروز زیر نظر مومنی مربی بدنساز پرسپولیس بدن‌هایشان را گرم کردند. سپس دز ادامه تمرین به استارت‌های کوتاه روی آوردند.

* نیلسون و سوشا مکانی دو دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز با نادر باقری مربی دروازه‌بانان این تیم به تمرین پرداختند.

* از دیگر تمریناتی که امروز بازیکنان ذخیره پرسپولیس انجام دادند می‌توان به پرسینگ در زمین کوچک و حفظ توپ اشاره کرد که در این بخش بازیکنان پرسپولیس به سه گروه زرد، بنفش و سبز تقسیم شدند و این تمرین را زیر نظر کادر فنی‌شان انجام دادند.

* فوتبال درون‌تیمی میان بازیکنان ذخیره پرسپولیس بخش دیگری از تمرین امروز سرخ‌پوشان بود.

* تمرین فردای تیم فوتبال پرسپولیس در ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار خواهد شد.

گفتنی است تیم فوتبال پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها