برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۴۱۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۸
سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین گفت: هرگز نگفته‌ام که چون تیم ایران دیگر پیشرفت نمی‌کند این کشور را ترک کرده‌ام.
  خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین پس شکست 3 بر صفر تیمش برابر ایران در کنفرانس خبری این دیدار، با اشاره به پیشرفت سطح کیفی تیم ملی ایران پس از خروجش از ایران، گفت: ایران راه بازی کردن را بلد شده و می‌داند در زمین دارد چه‌کار می‌کند. به نظرم کواچ خیلی خوب با تیم کار کرده است. تیم نسبت به زمانی که من در ایران بودم پیشرفت خوبی داشته و حالا در بالاترین سطح بازی می‌کند.

ولاسکو با برشمردن موفقیت‌های ایران در راهیابی به مرحله نهایی لیگ جهانی امسال و همچنین آغاز قدرتمند مسابقات قهرمانی جهان با غلبه بر ایتالیا و آمریکا گفت: ایران در مسابقات امسال امید به صعود دارد و به نظرم اگر همینطور بازی کند به خواسته‌اش می‌رسد.

سرمربی پیشین ایران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه؛ در این تورنمنت طرفدار کدام تیم هستید، گفت: اگر آرژانتین نباشد، طرفدار ایرانم! امیدوارم ایران تا پایان مسابقات با موفقیت پیش برود و خوشحال باشد. چون من هم با خوشحالی ایران خوشحال می‌شوم.

ولاسکو همچنین در توضیح فنی شکست تیمش برابر ایران گفت: تاکتیک سرویس و حمله ایران امروز با روزهای گذشته تفاوت داشت. در عوض ما نه دریافت داشتیم، نه حمله‌های‌مان به ثمر می‌نشست. فقط ست دوم شانس داشتیم که آنهم در پوئن‌های پایانی با اشتباهات خودمان بازی را از دست دادیم. به نظرم این بازی برای ما درس بزرگی بود؛ البته اگر خواسته باشیم چیزی از آن یاد بگیریم.

خولیو ولاسکو در پایان کنفرانس خبری نقل قول منتسب به وی را تکذیب کرد و گفت: نمی ‌دانم چرا باید از قول من چنین حرف‌هایی بزنند! من هرگز در هیچ مصاحبه‌ای نگفته ام که دلیلم برای ترک ایران این بوده که تیم ایران دیگر پیشرفت نمی‌کند و آنچه دیدید اوج توان و پیشرفت ایران بوده است. هیچوقت چنین حرفی نزده‌ام.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: