برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۳۸۲۶
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۳
امیر کویت با ارسال پیامی به رهبر معظم انقلاب، عمل جراحی موفق ایشان را تبریک گفته و ابراز امیدواری کرده است که ایشان هر چه سریعتر سلامت کامل را به دست آورند.
به گزارش خبرگزاری کویت، «شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح» امیر کویت روز دوشنبه با ارسال تلگرافی برای حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب، عمل جراحی موفق ایشان را تبریک گفتند.

امیر کویت در این پیام، صمیمانه ابراز امیدواری کرده است که آیت‌الله خامنه‌ای هرچه سریعتر بهبودی و سلامت کامل خود را باز یابد.

بنا بر این گزارش، شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح ولیعهد کویت و شیخ جابر المبارک الاحمد الصباح نخست‌وزیر کویت نیز با ارسال پیام‌های مشابهی برای «رهبر جمهوری دوست» ارسال کرده‌اند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی به دلیل عارضه پروستات صبح روز دوشنبه در یکی از بیمارستان‌های دولتی، تحت عمل جراحی قرار گرفتند که بحمدالله این عمل با موفقیت به پایان رسید. پیش از این سید حسین نصرالله دبیر کل حزب‌الله لبنان نیز در تماسی با آیت‌الله خامنه‌ای جویای احوال ایشان شده و ضمن اظهار خرسندی از وضعیت عمومی خوب حضرت رهبر انقلاب، از خداوند متعال بهبود سریعتر ایشان را مسئلت کرد.

منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: