برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۳۶۷۸
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۴
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بازنشستگان در سفرها مبلغ ۵۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می‌کنند که از این مبلغ، ۲۵۰ هزار تومان متعلق به همراه بازنشستگان است.
اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری: ایراندخت عطاریان همزمان با ولادت با سعادت هشتمین امام شیعیان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و در بازدید از مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری در استان خراسان رضوی (مشهد مقدس) گفت: بسته سفرهای زیارتی و سیاحتی به بازنشستگان کشوری در راستای رفاه بازنشستگان طراحی و تدوین شده است که از طریق اداره کل امور فرهنگی صندوق در حال اجرا است.

وی در ادامه به جزئیات این بسته اشاره کرد و گفت: بازنشستگان در سفرها مبلغ ۵۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می‌کنند که از این مبلغ، ۲۵۰ هزار تومان متعلق به همراه بازنشستگان است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از اعزام بیش از ۱۰۰ هزار بازنشسته به سفرهای زیارتی و سیاحتی در سال ۹۳ خبر داد و گفت: مشهد، شیراز و کیش از جمله شهرهایی هستند که بیشترین آمار مسافرت بازنشستگان کشوری را به خود اختصاص داده‌اند.

عطاریان در خاتمه با بیان این مطلب که طرح سفرهای زیارتی، سیاحتی بازنشستگان کشوری از جمله سیاست‌های این صندوق بوده است، گفت: این طرح موجب انبساط خاطر و افزایش آرامش در بین این افراد و خانواده‌های آن‌ها خواهد بود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی