برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۱۳۹۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۱
قائم مقام باشگاه استقلال صنعتی خوزستان گفت: حالا که حسین کعبی بدون تیم مانده و این باشگاه او را نخواسته است، با مصاحبه‌هایش دنبال حاشیه سازی است. پورکیانی همچنین با بیان اینکه بهتر است کعبی با 35 سال سن از فوتبال خداحافظی کند و به فکر مصاحبه‌های بی مورد نباشد، گفت: او به برادران و خانواده خودش هم رحم نمی‌کند چه برسد به باشگاه‌هایی که در آن بازی کرده!
 علی پورکیانی  صحبت‌های حسین کعبی علیه باشگاه استقلال صنعتی خوزستان و قائم مقام باشگاه اظهار کرد: کعبی گفته بود من بادمپایی سر تمرینات می‌روم که لازم دیدم توضیحاتی در این‌باره بدهم. اول اینکه پوشیدن دمپایی چیز بدی نیست و مشکلی ندارد. ثانیا خود کعبی زمانی که در فولاد حضور داشت مدام به خاطر پوشیدن دمپایی در فرودگاه توسط خود من که سرپرست تیم بودم، جریمه می‌شد.

وی با تاکید بر اینکه کعبی همیشه دنبال حاشیه سازی و جنجال است، تاکید کرد: چطور سال گذشته که کعبی شبانه در خانه عبدالله ویسی رفت و التماس کرد تا او را جذب کند، باشگاه استقلال بد نبود؟ آیا اگر امسال هم کعبی را جذب می‌کردیم باز هم این صحبت‌ها را مطرح می‌کرد؟ اگر ما قرارداد کعبی را تمدید نکردیم تنها و تنها به خاطر توانایی‌های فنی بود. کادر فنی به ما اعلام کرد که کعبی از نظر فنی به کار تیم نمی‌آید.

قائم مقام باشگاه استقلال صنعتی خوزستان در ادامه، تصریح کرد: کعبی سال گذشته با مینیسک پاره با باشگاه استقلال قرارداد بست و ما حتی هزینه مینیسک پاره وی را هم دادیم. حالا او از ما طلبکار شده است. می‌خواهم از کعبی بپرسم در دوران عمرش از کدام باشگاهی که در آن بازی کرده، طلبکار نبوده است؟ اتفاقا ما تنها باشگاهی بودیم که به تعهداتمان نسبت به کعبی کاملا پایبند بودیم.

پورکیانی یادآور شد: کعبی حتی به برادران و خانواده خودش هم رحم نمی‌کند، چه برسد به ما. آقای کعبی! عزیزترین دوست شما علی دایی بود که شما با کارهایتان باعث شدید حتی او هم از راه آهن اخراجت کند. به نظرم بازیکنی که به خاطر تغییرات ظاهری مدام سوژه برنامه نود بوده، بهتر است صحبت نکند!

"از کعبی می‌خواهم هرچه علیه استقلال صنعتی دارد رو کند". قائم مقام باشگاه استقلال صنعتی در ادامه گفتگویش با خبرنگار مهر با بیان این مطلب، یادآور شد: ما با شخصیت‌ترین مدیرعامل لیگ برتری را در استقلال صنعتی داریم که اتفاقا بیشتر از همه فوتبال را می‌فهمد. کعبی حتی صحبت‌هایی علیه عبدالله ویسی مطرح کرده بود ولی باید بگویم ویسی یکی از سالم‌ترین مربیان فوتبال ایران است و انگ و اتهام تبانی به او نمی‌چسبد.

پورکیانی در پایان گفت: کعبی سال گذشته مینیسکش را عمل کرد و توانایی فنی او از نظر ما تمام شده بود. به نظرم او در سن 35 سالگی به جای مصاحبه‌های بی مورد از فوتبال خداحاظی کند بهتر است.

 
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: