برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۰۸۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۸
دومین برنامه "90" در فصل جدید فوتبال ایران با موضوع هفته دوم لیگ برتر فوتبال و حاشیه های آن پخش شد.
  برنامه "90" طبق روال همیشگی‌اش با پرداختن به جزئیات دیدارهای هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران آغاز شد و در طول برنامه، حاشیه‌ها و گزیده‌ دیدارهای این هفته پخش شد.

تقویم "90"

این نام بخش جدیدی است که در فصل جدید برنامه "90" پخش می‌شود. در این بخش، اتفاقات تاریخی فوتبال ایران مرور می‌شود.

روز خبرنگار

برنامه "90" این هفته به مناسبت روز خبرنگار به دیدار خانواده شهید محمود صارمی (خبرنگار ایرانی که در مزارشریف افغانستان به دست طالبان به شهات رسید) رفته بود. به منظور بزرگداشت مقام این خبرنگار شهید، 17 مرداد ماه به عنوان "روز خبرنگار" نامگذاری شده است.

پرونده سقوط در "90"

اظهارات رسول خوروش در گفت‌وگو با ایسنا درباره محدودیت ساعتی پرواز هواپیمای "ایران 140" در برنامه "90" مورد بررسی قرار گرفت تا گوشه‌ای از ابهامات این پرونده باز شود.

خوروش پس از تکرار این اظهاراتش در "90" درباره سقف بودجه باشگاه خود که بالاتر از حد تعیین شده بود گفت: باید برای باشگاه سپاهان امتیاز ویژه‌ای در نظر می‌گرفتند ولی با این حال ما قراردادهای خود را کم می‌کنیم تا به زیر سقف برسد!

پرسپولیس ناآرام

یکی از بخش‌های مهم برنامه این هفته، پرداختن به موضوع اختلاف‌نظرهای اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بود.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برای این منظور روی خط آمد و گفت: اعضای هیات مدیره و مدیرعامل اختلاف دارند اما این اختلاف فاحش نیست. ما با هم اتحاد داریم.

وی درباره مصاحبه رحیمی با رسانه‌ها هم گفت: ابعاد مساله بزرگ نیست.

سیاسی در توضیح مصاحبه‌های زیاد اعضای هیات مدیره پرسپولیس گفت: اصحاب رسانه از من درخواست مصاحبه می کنند و من خجالت می‌کشم که درخواست‌شان را رد کنم اما سعی می‌کنم این کار را کمتر انجام دهم.

وی درباره نظرش در مورد علی دایی هم گفت: من هرگز درباره تغییر کسی حرف نزده‌ام. اصلا بحث برکناری علی دایی هرگز مطرح نشده است. مشکل خاصی نداریم و امیدواریم در بازی‌های بعدی نتایج بدمان را جبران کنیم.

سیاسی درباره مراسم آشتی‌کنان‌اش با رحیمی هم اظهار کرد: ما مشکل خاصی با هم نداریم و هر کسی مشغول انجام کار خود است.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ادامه داد: باشگاه التهاب دارد و برنامه "90" باید کمک کند که این التهاب کم شود.

سیاسی در ادامه درباره نقش خود رد باشگاه پرسپولیس گفت: من مسائل مالی باشگاه را مدیریت می‌کنم.

وی درباره شائبه حضورش در باشگاه راه‌آهن به عنوان مالک گفت: حمید استیلی به همراه برادر من برای خرید باشگاه اقدام کرده‌اند. این کار خیلی هم سرمایه دست‌نیافتنی نمی‌خواهد!

در ادامه این بحث، علی دایی هم مهمان تلفنی برنامه شد و درباره اتفاقات این روزهای باشگاه پرسپولیس توضیحاتی داد.

مورد عجیب پیام صادقیان

مسعود مرادی، کارشناس داوری برنامه این هفته، تاکید کرد که حرکت صادقیان به سمت داور در دیدار پرسپولیس برابر فولاد، قطعا کارت زرد داشته و حتما این بازیکن حرف ناشایستی به زبان آورده که داور کارت قرمز مستقیم داده است.

این بازیکن به دلیل حمله به داور و هل دادن او، به سه ماه محرومیت از همراهی تیمش محکوم شده است.

ایران "90" در مازندران

گزارشگران برنامه "90" این بار راهی مازندران شده بودند تا حال و احوال فوتبال این استان فوتبال‌خیز را جویا شوند. حال و روزی که چندان تعریفی نداشت.

با لژیونرها

مانند دوره‌های قبلی برنامه بخشی هم به بررسی وضعیت لژیونرهای فوتبال ایران اختصاص داشت. در این میان، گفت‌وگوی یک سانه سوئیسی با دانیل داوری پخش شد. داوری در این گفت‌وگو از برنامه‌هایش برای موفقیت در سوئیس حرف زد و از این که با تیم ملی ایران در جام جهانی برزیل حضور داشته ابراز خوشحالی کرد.

لغزش عادل !!!

برنامه "90" این هفته یک حاشیه جالب توجه هم داشت. در میانه‌های برنامه، زمانی که عادل فردوسی‌پور مشغول بررسی برگه‌های روی میزش بود، آن‌قدر صندلی‌اش را تکان داد که با لغزش صندلی چیزی نمانده بود به زمین بیفتد! این اتفاق برای لحظاتی برنامه را متوقف کرد و باعث خنده مجری و مهمان برنامه شد.

مسابقه پیامکی

نتیجه دیدار استقلال – سپاهان

برد استقلال 31%

تساوی 21%

برد سپاهان 48%

تعداد شرکت‌کنندگان: حدود یک میلیون و سیصد هزار نفر

منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: