برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۰۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۴
سخنگوی باشگاه پرسپولیس می‌گوید در جلسه هیات مدیره این باشگاه نه صحبتی از برکناری مدیرعامل پرسپولیس به میان آمد و نه اولتیماتومی به علی دایی داده شد.
  برگزاری جلسه فوق العاده هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بعد از شکست این تیم برابر فولاد بی حرف و حدیث نبود. گفته می‌شد این جلسه به منظور برکناری مدیرعامل باشگاه و حتی دادن اولتیماتوم به علی دایی سرمربی تیم برگزار شده است. مهدی خواجه وند در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص جلسه روز شنبه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، محرومیت پیام صادقیان، روند حفظ مهرداد پولادی و بحث برکناری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس صحبت کرد که این گفتگو در زیر می‌آید:

* آقای خواجه وند اقدام باشگاه پرسپولیس نسبت به محرومیت سه ماهه پیام صادقیان از سوی فدراسیون فوتبال چیست؟

- ما این رای را در سایت فدراسیون دیدیدم و هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده است. اول باید حکم به ما ابلاغ شود و انطباق آنرا با عمل انجام شده صورت دهیم تا ببینیم این رای قابل تجدید نظر هست یا خیر.

* بعضی از اعضای کادر فنی نسبت به میزان محرومیت اعتراض داشتند. از نظر شما هم این محرومیت زیاد است؟

- بعد از این اتفاق، کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس صادقیان را جریمه و 10 درصد مبلغ قراردادش را کم کرد. حرکت صادقیان مورد تایید ما نیست ولی باید دید آیا طول مدت محرومیت با عمل انتسابی انطباق دارد یا خیر. حالا شاید بگویند چون من در باشگاه پرسپولیس هستم می‌گویم میزان محرومیت زیاد است در حالی که اینطور نیست. به هر حال ما بعد از ابلاغ حکم اقداماتمان را شروع می‌کنیم.

* جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هم روز گذشته برگزار شد. هدف از برگزاری این جلسه چه بود؟

- هدفمان این بود که بگوییم اگر کمک و کاری از دست ما (اعضای هیات مدیره ) برمی‌آید برای باشگاه انجام دهیم!

* منظورتان کمک مالی است؟

- از لحاظ مالی و هر کاری که می‌تواند به پرسپولیس در این شرایط کمک کند. مشکلات فقط محدود به بحث مالی نیست. بخصوص این هفته که مباحث مالی جدی نبود و به خاطر پول نبود که تیم نتیجه نگرفت. صحبت‌های زیادی در جلسه عنوان شد و اینکه حالا چه کار کنیم تا تیم از این شرایط خارج شود.

* گفته می‌شد این جلسه به منظور برکناری علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه برگزار شده بود.

- من چنین چیزی نشنیدم! اصلا صحبتی در این‌باره نشد و به هیچ عنوان ورودی به این بحث نداشتیم.

* آیا در این جلسه به علی دایی اولتیماتومی داده شد؟

- خیر. چنین مباحثی مطرح نشد.

* پس اعضای هیات مدیره چطور می‌خواهند به خروج تیم از این وضعیت کمک کنند؟

- در این جلسه به رحیمی گفتیم که ما هم هستیم و روی ما حساب کن!

* مگر قبلا اعضای هیات مدیره با رحیمی هماهنگ نبودند؟

- یک وقت‌هایی لازم است به مدیرعامل قوت قلب بدهیم و تاکیداتی داشته باشیم. تصمیم گرفتیم باز هم جلسات دیگری برگزار کنیم و در صورت نیاز به باشگاه کمک کنیم. در اینکه علیرضا رحیمی یک مدیر ورزشی و کاربلد است شکی نیست. قرار شد رحیمی اقداماتی انجام دهد و خبرش را به ما بدهد.

* وضعیت مهرداد پولادی برای حضور در پرسپولیس به کجا رسید؟

- ما معتقدیم پولادی بازیکن ماست و انتظار داریم که الان سر تمرین حاضر شود. قرار شد ایشان یک جلسه دیگر با رحیمی برگزار کند تا وضعیتش مشخص شود.

منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها