برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۰۳۲۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۹
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این برد را به فولاد تبریک می‌گویم نیمه اول بازی خوبی انجام ندادیم اما رفته رفته بهتر شدیم.
  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این برد را به فولاد تبریک می‌گویم نیمه اول بازی خوبی انجام ندادیم اما رفته رفته بهتر شدیم.

علی دایی پس از شکست دو بر صفر مقابل فولاد در نشست خبری گفت: این برد را به فولاد تبریک می‌گویم نیمه اول بازی خوبی انجام ندادیم اما رفته رفته بهتر شدیم و توانستیم ولی فولاد در دقایق اخر به گل برسد اما نتوانستیم مقابل فولاد شرایط بهتری داشته باشیم. در نیمه دوم به بازی سرعت بدهیم اما یک گل بسیار بد خوردیم و بازی را از دست دادیم . بازی ما نبود و فولاد شایسته‌تر از ما بود و تیم برتر میدان بود.

وی ادامه داد: یکی از بدترین روزهای بد ما بود و بد بازی کردیم و به جز 20 دقیقه اول که مسابقه پایاپای بود در بقیه بازی فولاد برتر بود. از موقعیت های خودمان هم نتوانستیم استفاده کنیم.

علی دایی در خصوص اینکه پیام صادقیان در رختکن و شیشه آن را شکسته گفت: ندیدم صادقیان در رختکن را بشکند. در این هوای گرم و چنین فضایی و خوردن دو گل فشار روی بازیکنان ایجاد می‌شود. چرا مثل آب خوردن تیم ما 10 نفره می‌شود؟ بازیکنان ما از تیم اخراج می شوند و سر هر صحنه‌ای به حق یا ناحق اعتراض می‌کنیم و داور به سختی تیم ما را جریمه می‌کند. هنوز ابتدای فصل است اما با این شیوه داوری ضربه سنگینی به تیم ما وارد می‌شود.

وی در مورد حضور عباس‌زاده گفت: او در دو بازی تمام تلاشش را کرده او با اینکه در پست کناری بازی می‌کند گلزنی است ولی در این دو بازی نتوانسته گل بزند و اگر او یک گل بزند همه چیز عوض می‌شود.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها