برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۴۹۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۰
به نظر مي‌رسد وين روني در ديدار نخست فصل جديد که منچستريونايتد بايد به مصاف سوانسي سيتي برود بازوبند کاپيتاني تيمش را به بازو مي‌بندد.
لوييس فان‌خال از زماني که هدايت يونايتدها را بر عهده گرفته اعلام کرده هنوز براي تعيين کاپيتان تيمش تصميم نهايي را نگرفته است. بسياري بر اين باور بودند که رابين فان‌پرسي، به خاطر رابطه خوبي که با فان‌خال دارد بازوبند را از فان‌خال تحويل مي‌گيرد اما در حال حاضر فان‌خال قصد دارد به روني اعتماد کند.

درن فلچر در دو ديدار پيش فصل اين تيم بازوبند را در اختيار داشت و تام کلورلي هم در يک ديدار کاپيتان بود. با توجه به آنکه فان‌خال تاکنون بازوبند را به چند بازيکن داده است به نظر نمي‌رسد روني کاپيتان دائم تيمش باشد اما بايد ديد مهاجم تيم ملي انگليس مي‌تواند اعتماد کامل سرمربي جديدش را به دست آورد تا به کاپيتان اصلي تيم بدل شود يا نه.

از جاني اونز و مايکل کريک هم به عنوان بازيکناني نام برده مي‌شود که احتمال کاپيتاني در منچستريونايتد را دارند. نمايش خيره کننده اونز در ديدارهاي پيش فصل موجب شد تا فان‌خال تحت تاثير بازي‌هاي خوب وي قرار بگيرد.

روني در مورد اينکه بازوبند را در اختيار خواهد داشت، گفت: روشن است که دوست دارم کاپيتان منچستريونايتد باشم اما اين سرمربي است که در اين زمينه تصميم نهايي را مي‌گيرد.

منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: