برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۴۹۹۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۵
سرمربی منچستریونایتد به بازیکنان تیمش هشدار داد فریب نتایج پیش‌فصل را نخورند.
  شیاطین سرخ در حال حاضر در اردوی آمریکا حضور دارند و توانسته‌اند بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشته و به فینال جام "گینس کاپ" راه یابند.

لوئیس فان‌خال در واکنش به نتایج خوب تیمش گفت: در حال حاضر نمی‌توان قضاوتی از بازیکنان منچستریونایتد داشت. به بازیکنانم هشدار دادم نباید فریب این نتایج را بخورند. باید منتظر ماند تا لیگ برتر شروع شود و سپس بازیکنان را قضاوت کرد. پیروزی در بازی‌های دوستانه هیچ تضمینی برای موفقیت در لیگ نیست.

یونایتد امشب (دوشنبه) در فینال "گینس کاپ" برابر لیورپول قرار می‌گیرد.

سرمربی منچستریونایتد درباره شرایط بازیکنان تیمش پیش از آغاز لیگ برتر گفت: عادت ندارم که خیلی زود درباره بازیکنانم قضاوت کنم. دوست دارم تیمم بازی گروهی خوبی را به نمایش بگذارد و به فرد وابسته نباشم. در بازی‌های گذشته این موضوع را به خوبی نشان دادیم. زمانی که در تیم‌های بایرن‌ مونیخ و بارسلونا مربیگری می‌کردم نیز همین‌طور بودم و تیمم همیشه بازی گروهی خوبی را به نمایش می‌گذاشت. اکنون می‌خواهم این شرایط را در فوتبال انگلیس تجربه کنم.

او در پایان گفت: حضور هیچ بازیکنی در ترکیب تیمم تضمین شده نیست. آنها باید در تمرینات خودشان را به من نشان دهند تا راهی به ترکیب منچستریونایتد پیدا کنند.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: