برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۴۹۸۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۲:۵۴
مدیرعامل شرکت پست ایران گفت: حذف تمبر برای نامه های ثبتی در حالت پایلوت از اقدامات در حال انجام است. در چند استان کشور همزمان با 17 مهرماه این طرح اجرا خواهد شد.
حسین مهری در نشست خبری با اصحاب رسانه در سالن کنفرانس این اداره کل، با اشاره به اینکه تعداد مرسوله های دریافتی نسبت به سال گذشته 18.5 درصد رشد داشته است افزود: سیاست پست ارتقاء کیفیت خدمات و خدمات محوری است.

وی با بیان اینکه اعتقاد ما بر عزم ملی و مدیریت جهادی در بحث کیفیت خدمات دهی شبکه پستی است افزود: 10 سرویس همراه با 80 خدمت جدید در 17 مهرماه امسال رو نمایی خواهد شد.

مهری سرویسهای در دست اقدام را 89 خدمت اعلام کرد و گفت: سرویس پست مالی، احیاء سرویس کرایه در مقصد و منازل، فعال سازی باجه های الکترونیک، سرویس tls یا تعیین زمان توزیع توسط مشتری از جمله این خدمات است که مطابق با خواست مردم خواهد بود.

وی تقویت و بازسازی بخش توزیع را از اقدامات در دست اجرا برشمرد و تصریح کرد: توانمند سازی نیروی انسانی، امضا الکترونیک، اثر انگشت و خدمات الکترونیکی و نرم افزار جامع پایلوت از اقداماتی است که کارهای اولیه آن انجام شده است.

این مقام مسئول حذف تمبر برای نامه های ثبتی  در حالت پایلوت  را از اقدامات در حال انجام برشمرد و گفت: در چند استان کشور همزمان با 17 مهرماه این طرح اجرا خواهد شد.

وی با بیان این که ساماندهی نظام آدرس نویسی از جمله برنامه هایی است که مذاکرات آن با استاندار انجام شده است گفت: این طرح هم اکنون در منطقه 6 شهرداری تهران شروع شده است و پایلوت بعدی مازندران است.

این مقام مسئول یادآور شد: در سال گذشته 563 میلیون ترافیک پستی با درآمد 445 میلیارد تومان  بوده است که پیش بینی می شود امسال با اقدامات انجام شده 30 میلیارد تومان ضرر کاهش خواهد یافت.

منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: