برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۴۷۹۲۱
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۴
یک زن تبعه کشور چین که با شیوه ˈبدل اندازیˈبا فروش گوشی های بدلی تحت عنوان اصلی از شهروندان کلاهبرداری می کرد توسط پلیس پایتخت دستگیر شد.
  سرهنگ «ابوالقاسم باقری شاد» سرکلانتر یازدهم پلیس پایتخت اظهار داشت: عصر روز گذشته ماموران گشت انتظامی کلانتری 106 نامجو هنگام گشت زنی در خیابان مدنی متوجه مشاجره مرد جوانی با یک زن تبعه چین مقابل ایستگاه مترو شدند که برای بررسی موضوع اقدام کردند.

سرکلانتر یازدهم پلیس پایتخت افزود: مرد جوان با مشاهده ماموران پلیس، سراسیمه به سوی آنها مراجعه و عنوان کرد چند روز قبل در خیابان ستاری از این خانم دو دستگاه تلفن همراه گرانقیمت، هر کدام به قیمت 400 هزار تومان خریداری کردم؛ هیچ یک از سیم کارت هایم با گوشی خریداری شده فعال نشد که فهمیدم آنها تقلبی است؛ ساعاتی پیش زمانی که از ایستگاه مترو خارج شدم، دیدم این خانم در کنار ایستگاه در حال فروش تلفن همراه است بنابر این با او درگیر شدم.

این مقام انتظامی گفت: در بازرسی از متهم که ˈشوهواˈ نام داشت، 6 دستگاه تلفن همراه تقلبی کشف شد.

سرکلانتر یازدهم پلیس پایتخت در خاتمه از شهروندانی که طی یک ماه گذشته از سوی این متهم به شیوه ˈبدل اندازیˈ گوشی موبایل تقلبی مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند، خواست برای پیگیری و طرح شکایت به کلانتری 106 نامجو مراجعه کنند.
منبع: ایرنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: