برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۴۶۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۰
پیمان قانع طراح دکور ویژه برنامه «ماه عسل» تأکید کرد که این دکور 1700 کیلو آهن است که هر شب بالا و پایین می‌رود اما امنیت آن برای مهمانانی که داخل دکور قرار دارند، تضمین شده است.
  پیمان قانع طراح دکور برنامه تلویزیونی «ماه عسل» دکور امسال این برنامه را به جعبه جواهری تشبیه کرد و گفت: دکور امسال برنامه مانند یک جعبه جواهر است که مهمانان به مثابه جواهرهایی ارزشمند درون آن قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: بخشی از زیبایی و جذابیت دکور به ساخت و ساز آن برمی‌گردد. «ماه عسل» برنامه‌ای خاص و مورد توجه است، از مهمانانی خاص بهره می‌برد و مانند همه ویژگی‌های آن دکور آن هم باید شکل و شمایلی خاص داشته باشد. به نظر من همین که دکور برنامه مکانیکی است و باز و بسته می‌شود، خود نوعی چالش برای ما به دنبال دارد که از آن استقبال هم می‌کنیم.

این دکوراتور یادآور شد: تصور کنید 1700 کیلوگرم آهن هر روز بالا می‌رود و پایین می‌آید. در حالی که ما بسیار راحت می‌توانستیم یک تیرآهن را آورده، خم کرده و جوش دهیم و دکور به این ترتیب شکل داده می‌شد.

قانع با تاکید بر نکات ایمنی رعایت شده در اجرای دکور افزود: حرکت سقف به پایین، ممکن است برای مهمانان جالب و کمی برایشان عجیب به نظر برسد،  اما همه نکات ایمنی برای دکور در نظر گرفته شده است.

وی درباره طرح دکور توضیح داد: خود من نمی‌خواستم دکور کلیشه‌ای به نظر برسد. زیرا می‌بینیم که در اکثر دکورهایی که برای برنامه‌های ماه رمضان زده می‌شود، غالبا از رنگ‌های سفید و فیروزه‌ای استفاده می‌کنند اما دکور امسال تنها به واسطه چراغ‌هایی که پشت آن است با سال قبل شباهت دارد و طرحی جدید در ماه عسل تجربه می‌شود.

ویژه برنامه افطار «ماه عسل» هر شب ساعت 19 با تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها