برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۴۵۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۴
«کیفر» عنوان سریال شش قسمتی شب‌های قدر شبکه دو سیماست که این روزها در یکی از دادگاه‌های تهران در حال تصویربرداری است.
حسین تبریزی، تهیه‌کننده و کارگردان سریال «کیفر» با اشاره به تصویربرداری سریالش در ایام رمضان یادآور شد: حدود 10 روز است که کار تصویربرداری سریال «کیفر» را آغاز کردیم وهمچنان در شهر تهران مشغول کار هستیم که فکر می‌کنم تا فرا رسیدن شب‌های قدر درگیر کار تصویربرداری این سریال باشیم؛ ضمن اینکه تدوین این سریال به طور همزمان در حال انجام است. در حال حاضر هم داستان این مجموعه شش قسمتی در یکی از دادگاه‌های تهران می‌گذرد.

وی همچنین درباره‌ی دیده شدن سریال‌های مناسبتی از سوی مخاطبان در شب‌های قدر، نیز عنوان کرد: مناسبت‌ها همیشه بهانه‌ای برای آماده کردن فضا برای بینندگان است؛ همچنین به فراخور فضای مناسبت‌ها، باید بتوانیم متناسب با نیاز مخاطبان فضای سریال‌ها را در مناسبت‌هایی همچون شب‌های قدر ملموس‌تر کنیم.

تبریزی که ماه رمضان سال گذشته مینی‌سریال «بوی باران» ویژه شب‌های قدر را برای شبکه دو ساخت، در پایان اظهار کرد: در سریال‌ها و فیلم‌های مناسبتی باید فضای داستان‌ها را به‌گونه‌ای طراحی کنیم که مخاطب با داستان‌ ارتباط برقرار کند.

به گزارش ایسنا، سریال «کیفر» در شش قسمت 45 دقیقه‌ای در ایام شب‌های قدر جایگزین سریال در حال پخش «فاخته» در شبکه دو سیما می‌شود.

کامبیز دیرباز، تیرداد کیایی، امیر دژاکام، محسن افشانی، علی سلیمانی، فریبا کوثری، فریبا متخصص، اتابک نادری، سیروس همتی، داود شیرعلی، فریبا طالبی، مینا دلشاد و حمید شریف‌زاده از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

«کیفر» به روایت زندگی دو دوست می‌پردازد که در اوج رفاقت به واسطه‌ی اتفاقی که برایشان می‌افتد مجبور به انتخاب می‌شوند و به گذشته خود برمی‌گردند.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: