برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۴۵۸۲
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۰
کارلوس کی‌روش که برای تماشای دیدار پرسپولیس به ورزشگاه تختی آمده برای حضور در جایگاه ویژه دچار مشکل شد.
  نزدیک به 20 هزار تماشاگر برای تماشای دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران از هفته ششم لیگ برتر به ورزشگاه تختی آمده‌اند. همان طور که پیش‌بینی می‌شد ساعتی قبل از بازی ترافیک سنگینی در خیابان منتهی به ورودی ورزشگاه تختی وجود داشت و پیش‌بینی می‌شد به خاطر کم بودن تعداد ورودی‌های این ورزشگاه ترافیک زیادی در اطراف ورزشگاه شکل بگیرد که این اتفاق هم افتاد. با این حال از ساعت 19 به بعد تماشاگران بدون هیچ گونه مشکلی وارد ورزشگاه می‌شدند.

تیم پرسپولیس در این بازی با ترکیب نیلسون، سید جلال حسینی، محسن بنگر، حسین ماهینی، میثم حسینی، قاسم دهنوی، مارکو سپانوویچ، محمد نوری،امید عالیشاه، غلامرضا رضایی و سید مهدی سید صالحی بازی می‌کند. پرسپولیس نسبت به بازی گذشته دو تغییر دارد که با توجه به مصدومیت صادقیان و حقیقی، سپانوویچ و غلامرضا رضایی جایگزین آن‌ها شده‌اند.

ورود افراد عادی به جایگاه ویژه باعث شد سرمربی تیم ملی جایی برای نشستن نداشته باشد و در نتیجه او به جایگاه خبرنگاران بیاید و بازی را از این قسمت تماشا کند.

پیش از شروع بازی مراسم کوچکی به مناسبت گرامی‌داشت روز پزشک انجام شد.

پیش از آغاز بازی یحیی گل‌محمدی به همراه دستیاران خود به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و با علی دایی خوش و بش کرد.

سه، چهار نفر از کادر فنی پرسپولیس هم که در بازی‌های قبل همواره در جایگاه ویژه می‌نشستند، به دلیل پر بودن این قسمت به جایگاه خبرنگاران آمده‌اند.

برای این بازی به گفته معاون ورزشگاه تختی اسکوربوردی اجاره شده که البته ابعاد این اسکوربورد در مقایسه با دیگر ورزشگاه‌ها بسیار کوچک است.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: