برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۴۴۲۶۶
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۴
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با اظهار خشنودی از پیروزی بر ایتالیا گفت: به این شش امتیاز نیاز داشتیم و خوشحالم که آن را از تیم بزرگی چون ایتالیا گرفتیم.
  سعید معروف در نشست خبری پس از پیروزی دوم مقابل ایتالیا گفت: سخت‌ترین بازی‌های این مرحله را پشت سر گذاشتیم. خوشبختانه به 6 امتیازی که از این دو بازی خانگی نیاز داشتیم رسیدیم. بازی در تهران با کمک هواداران به سود ما تمام شد. فراموش نکنید ایتالیا یکی از بزرگ‌ترین تیم‌های والیبال جهان است. این پیروزی را به هم‌تیمی‌هایم و بازی خوب را به بازیکنان ایتالیا تبریک می‌گویم.

فرهاد ظریف، لیبروی ایران که پس از تصمیمش برای خداحافظی، بار دیگر به تیم ملی بازگشت و در دو دیدار برابر ایتالیا حضور داشت نیز در پایان بازی گفت: پس از سال‌ها رفاقت با یکدیگر کاملا تیمی و هماهنگ بازی می‌کنیم. به هر حال ایتالیا ایتالیاست. بازی کردن با این تیم آسان نیست. در ست سوم دیدید که آن‌ها توانستند چند امتیاز جلو بیفتند و پیروز شوند اما من همیشه گفته‌ام با این تماشاگرانی که در ایران داریم که واقعا پشتیبان ما هستند و ما توانستیم در ست چهارم به بازی برگردیم و به پیروزی برسیم. در این چند سال بازی به بازی بهتر شدیم. همه ما دوست و رفیق هستیم و رفاقتی این بازی را بردیم. در هر امتیازی که فشار به تیم می‌آید همه کمک می‌کنیم که نبض بازی را در دست بگیریم. من

مجتبی میرزاجانپور نیز گفت: ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم. گیم اول و دوم را با اقتدار بردیم اما فاصله‌ای که بین ست دوم و سوم ایجاد شد وقفه‌ای در کار ما ایجاد کرد. در ادامه کار برای تیم ما سخت شد و موجب شد در ست سوم جریان بازی را از دست بدهیم. اما خوشحالم که توانستیم گیم چهارم را ببریم و دل مردم ایران را شاد کنیم.

وی افزود: ما یک مجموعه هستیم که با هم زندگی می‌کنیم و رفیقیم و این مهم‌ترین عوامل موفقیت تیم ماست.

شهرام محمودی هم گفت: ایتالیا تیم بسیار بزرگ و قدرتمندی است. امروز هم مثل همیشه هر 12 نفر بازیکنان نشان دادند که یک تیم واقعی هستند. همه زحمت کشیدند و خوب بازی کردند، خیلی مهم است که در والیبال ایران موفقیت‌ها تیمی است و وابسته به هیچ شخصی نیست.

قطر پاسور تیم ملی والیبال افزود: من نمی‌دانم درباره تماشاگران چه بگویم، نمی‌توانم چیزی بگویم. ما بیشتر این بردها را مدیون تماشاگران هستیم. فقط خوشحالم که با این بردها توانستیم آن‌ها را خوشحال کنیم.

عادل غلامی نیز پس از دیدار مقابل ایتالیا اظهار کرد: خوشحالم که موفقیت‌های تیم والیبال کماکان ادامه دارد. فوتبال ما هم که دیروز غوغا کرد و یک بازی بسیار بسیار خوب را انجام داد. امیدوارم که همین طور تیم‌های ورزشی ایران موفق باشند و مردم ایران از این موفقیت‌ها خوشحال شوند.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: