برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۴۳۹۷۶
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۰
این روزها، شرکت گوگل هم به جام جهانی آمده تا خود را در این رقابتهای حساس سهیم کند. اگر سری به صفحه گوگل بزنیم، هر روز شاهد تغییرات لوگویش هستیم و لباسهای رنگی بر تن حروف خود می کند.
 دور نخست رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شب گذشته با بازی روسیه – کره و با نتیجه صفر – صفر مساوی به پایان رسید. این روزها علاوه بر مردم کشورهای مختلف جهان، شبکه های اینترنتی و اجتماعی، شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی، شرکتهای تولید کننده که اسپانسر جام جهانی و تیم ها هم هستند، شرکت گوگل هم قدم به قدم با جام جهانی پیش می آید.

وقتی در این روزها سری به گوگل بزنیم، مشاهده می کنیم موتور قدرتمند جستجو هر روز لوگوی خود را مرتبط با جام جهانی و حتی بازیهایش عوض می کند. یک روز، روز پدر است و گوگل به همراه پسرش در این روز به جام جهانی می رود، یک روز دیگر "پل پیش گوی ” جام جهانی ۲۰۱۰ در گوگل بازی بلژیک و الجزیره را پیش بینی می کند.

گوگل از روز ۱۲ جوئن که رقابتهای جام جهانی آغاز شد، دست به کار شده است. تصاویر مربوط به گوگل از روز ۱۲ ژوئن تا امروز چهارشنبه ۱۸ ژوئن به این شرح است:

لوگوهای گوگل در نخستین روز جام جهانی "۱۲ ژوئن”:


تصاویر/پای گوگل به جام‌جهانی کشیده شدتصاویر/پای گوگل به جام‌جهانی کشیده شد


گوگل در روز دوم اما ۴ لوگوی مرتبط با رقابتهای جام جهانی را به نمایش گذاشت و علاوه بر نشان پرچم کشورهای رقابت کننده در روز دوم، بر طبل شادمانه کوبید.لوگوی گوگل در سومین روز از بازیهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به شکل دیگری به نمایش گذاشته می شود. در این روز دو تیم انگلیس – ایتالیا به مصاف هم رفتند و در نهایت انگلیس نتیجه را واگذار کرد.نگرانی سرمربیان در گوگل هم دیدنی است! اینکه یک مربی از اول تا پایان یک بازی مدام در کنار زمین بازی راه می رود و بیشتر از تیمش حرص می خورد، مورد توجه گوگل قرار گرفته است.


گوگل ترکیب دو تیم ایتالیا و انگلیس را هم مشخص کرد اما در نهایت سوت پایان این بازی به نفع ایتالیا و با نتیجه ۲ بر یک زده شد.

این سایت در روز چهارم از رقابتهای بیستمین دوره جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل لباس دیگری را بر تن حروف البای خود نشاند. روز ۱۵ ژوئن اما روز پدر هم بود و گوگل به همراه فرزندش به تماشای بازی برزیل رفت!
روز پنجم از رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، لباس حریفان بر حروف گوگل پوشانده شد.


"پل پیشگو” اختاپوسی که آلمانی تبار بود و بعد از پایان رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۰ آلمان مرد، به کمک گوگل شتافت تا بازی‌های را پیش بینی کند.

در نهایت با یک تصمیم گیری قاطع، بلژیک را برنده بازی دانست و اینگونه هم شد!

در پایان دور نخست رقابتهای جام بیستم، گوگل در کوچه پس کوچه های ریودوژانیرو در حال بازی است!

 طراحان شرکت گوگل هر روز در حال طراحی لوگوهای جدیدی هستند تا بتوانند در رقابتهای جام بیستم توسط گوگل به نمایش بگذارند.


تصاویر/پای گوگل به جام‌جهانی کشیده شد

تصاویر/پای گوگل به جام‌جهانی کشیده شد
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی