برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۴۲۳۹۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۲
حسین آذین نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی علی رغم معرفی خودش توسط رئیس کمیسیون اصل 90 به عنوان نماینده این کمیسیون در مسابقات جام جهانی برزیل به منظور نظارت بر تیم ملی و حواشی این سفر، طی مصاحبه‌ای گفت: این موضوع تقریبا کنسل شده است و قرار است بعد از ظهر بصورت رسمی اعلام شود .
دانا: روز گذشته محمد علی پورمختار رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس طی مصاحبه ای گفت: پس از سفر نکردن رسایی به برزیل به دلایل شخصی، کمیسیون اصل 90 حسین آذین را به جام جهانی اعزام می‌کند.


وی همچنین در خصوص اعزام یکی از اعضای این کمیسیون به برزیل، گفت: اعزام نماینده از سوی کمیسیون اصل 90 به برزیل در راستای پرونده فساد در فوتبال بوده است.

پورمختار در ادامه تصریح کرد: به دلیلی که در جام جهانی گذشته اتفاقاتی در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی افتاد، تصمیم گرفته شد یکی از اعضای کمیسیون به برزیل سفر کند و در همین راستا آقای حمید رسایی از سوی کمیسیون انتخاب شد.

اما حسین آذین نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی علی رغم معرفی خودش توسط رئیس کمیسیون اصل 90 به عنوان نماینده این کمیسیون در مسابقات جام جهانی برزیل به منظور نظارت بر تیم ملی و حواشی این سفر، طی مصاحبه‌ای گفت: این موضوع تقریبا کنسل شده است و قرار است بعد از ظهر بصورت رسمی اعلام شود .

وی در رابطه با هدف کمیسیون اصل ۹۰ برای اعزام یک شخص رو بهمراه تیم ملی به برزیل گفت : مطمئنا هدف نظارت مد نظر است ، به علت اینکه کمیسیون اصل ۹۰ کمیسیون اصلی نظارتی مجلس است .

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس خاطر نشان کرد : به علت فضا‌سازی منفی بعضی رسانه‌ها، جوی به وجود آمده است که این اعزام انجام نخواهد شد و مجلس شورای اسلامی صلاح دانسته که هیچ گونه نماینده‌ای از طرف مجلس برای نظارت اعزام نشود .
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: