برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۴۱۵۷۲
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۵
آمار تحلیلی عملکرد ملی‌پوشان والیبال ایران برابر برزیل منتشر شد.
  تیم ملی والیبال ایران در چارچوب هفته سوم لیگ جهانی والیبال در سومین دیدار خود عصر امروز از ساعت 17و 30 در سائوپولوی برزیل در حضور هوادارن تیم رقیب و تعداد اندکی از هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه به مصاف تیم ملی این کشور رفت و در پایان با نتیجه 3 بر 2 برابر میزبان خود شکست خورد.

در پایان این مسابقه شهرام محمودی توانست با کسب 22 امتیازی که به تنهایی برای ایران به ارمغان آورد عنوان امتیازآورترین بازیکن میدان لقب بگیرد. پس از وی مجتبی میرزا‌جان‌پور 18 امتیاز برای ایران کسب کرد. در طرف مقابل هم سانتوس توانست با کسب 16 امتیاز، عنوان امتیازآورترین بازیکن برزیل انتخاب شود؛ پس از وی هم والاس توانست 15 امتیاز برای تیم خود به ارمغان بیاورد.

* آمار عملکرد ملی‌پوشان ایران در حمله، دفاع و سرویس به این شرح است:

در بخش حمله شهرام محمودی از مجموع 46 حمله، توانست 21 امتیاز برای ایران به ارمغان بیاورد. پس از محمودی، مجتبی میرزاجان‌پور از 28 حمله خود موفق شد 12 امتیاز کسب کند. آرمین تشکری هم در این بازی 9 حمله انجام داد و موفق به کسب 8 امتیاز برای ایران در بخش هجومی شد.

در دفاع محمد موسوی عراقی در تیم ایران از مجموع 20 دفاع خود توانست 6 امتیاز کسب کند و پس از وی مجتبی میرزاجان‌پور 10 دفاع انجام داد که موفق به کسب 4 امتیاز شد. میر سعید معروف هم 5 دفاع انجام داد و توانست 2 امتیاز برای ایران به ارمغان بیاورد.

در بخش سرویس هم محمد موسوی عراقی 14 بار پشت خط سرویس قرار گرفت و 3 امتیاز از سرویس مستقیم خود به دست آورد؛ این شرایط برای آرمین تشکری از 21 بار 2 بار اتفاق افتاد. مجتبی میرزاجان‌پور هم از 11 باری که پشت خط سرویس قرار گرفت توانست تنها 2 امتیاز مستقیم کسب کند.

تیم ملی والیبال ایران فردا از ساعت 17:30 به وقت تهران در چهارمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ جهانی والیبال 2014 برای دومین بار به مصاف برزیل، پرافتخارترین تیم این پیکارها خواهد رفت.
 
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: