برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۴۰۴۰۶
تعداد نظرات: ۹ نظر
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵
لطفا کارآگاه بازی در نیاورید
سوال بعد اینکه اصولا آقای رسایی برای کشف فساد در فوتبال از کدام شیوه بهره خواهد گرفت؟ سبک هرکول پوآرو و تحقیقات پنهانی از عوامل احتمالی فساد یا پرس و جوی علنی در اردوی تیم ملی...
هشت صبح: حمید رسایی نماینده مردم تهران در حالی طی روزهای آینده برای همراهی تیم ملی در مسابقات جام جهانی راهی برزیل خواهد شد که سفر وی سبب شگفتی گسترده محافل رسانه ای شده است.

به گزارش هشت صبح، حمید رسایی در حالی به برزیل سفر خواهد کرد که اصولا در چند سال گذشته کمتر اظهارنظری در حوزه ورزش چه رسد به فوتبال از وی شنیده شده و همگان وی را به سخنان تیز و تندش در نقد پرونده هسته ای می شناسند.

شاید اگر حمید رسایی همراه محمدجواد ظریف به مذاکرات هسته ای می رفت آنقدر تعجب انگیز نبود که با کارلوس کی روش به برزیل. جالب اینکه محمد علی پورمختار رئیس کمیسیون اصل نود در توجیه سفر رسایی به برزیل گفته که وی به عنوان رئیس کمیته مبارزه با مفاسد و همچنین مسئول پرونده فساد در فوتبال توسط کمیسیون اصل 90 و مجلس به برزیل سفر می‌کند. 


نکته نگران کننده قابل توجه در سخنان پورمختار اینکه وی گفته در بررسی‌های کمیسیون، مجموعه گزارشاتی مربوط به جام جهانی نیز داشتیم که به همین سان تصمیم گرفته شد آقای رسایی برای بررسی مسائل به برزیل اعزام شوند.


ناگفته پیداست که آنچه رسایی در برزیل در پی آن خواهد بود پیگیری «فساد در فوتبال» آن هم در بزرگترین آوردگاه جهانی ورزش یعنی جام جهانی خواهد بود. هنوز مشخص نیست فسادی که آقای رسایی در برزیل به دنبال آن خواهد بود «دقیقا» از کدام جنس است ولی باید انصاف داد و کمی تدبیر به خرج داد و پرسید جای این طور کارآگاه بازی ها در آوردگاهی چون جام جهانی فوتبال است؟ آیا آقای رسایی پیش از این سری به ورزشگاههای کشور یا باشگاهها زده که ناگهان برای کشف فساد تصمیم به سفر به ذبرزیل گرفته اند؟

سوال بعد اینکه اصولا آقای رسایی برای کشف فساد در فوتبال از کدام شیوه بهره خواهد گرفت؟ سبک هرکول پوآرو و تحقیقات پنهانی از عوامل احتمالی فساد یا پرس و جوی علنی در اردوی تیم ملی که علی القاعده نتیجه اش تشنج در اردو است؟

فساد در فوتبال ایران عیان تر از آن است که برای کشفش نیاز به تحقیقات گسترده باشد. آیا بهتر نیست مسئوولین محترم ورزش مملکت پیش از اعزام تیم ملی به برزیل عوامل فساد که احتمالا در تیم ملی حضور دارند را از این سفر منع کنند تا نیازی به کشف آن در برزیل نباشد؟ 

حمید رسایی فارغ از گرایش های سیاسی اش نماینده ای است که توانسته به اتکای رای مردم به مجلس راه بیابد و از همین رو احترامش بر همگان واجب ولی آیا بهتر آن نیست اگر ماجرای سفر رسایی به برزیل آن چیزی است که پورمختار گفته، از این سفر بگذرند که نه تنها خیری در آن نیست بلکه می تواند سفر تیم ملی را آبستن موضوعات عجیب و غریب و غیر قابل پیش بینی کند؟

به اعتراف همه کارشناسان تیم ملی در بهترین شرایط هم نمی تواند از گروهش صعود کند و تنها می توان به نتایجی نسبتا آبرومند در برزیل دل بست. در این شرایط چه بهتر که به آرامش تیم ملی کمک شود نه اینکه با «کارآگاه» بازی به دنبال فساد در فوتبال ایران در برزیل بود. 


روی خط سایتها
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱۳
عليرضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۰
4
14
ايشان چه تخصصي در زمينه ورزش دارند، اين ها بهانه است براي خوشگذراني ايشان و اسراف بيت المال. ما كه خدايي اصلا راضي نيستيم ما دلواپسيم دلواپس ريخت و پاش هاي اقاي رسايي!!! به اصطلاح اين شخص نماينده مردم است و بايد يه حوزه انتخابيه و مشكلات مردم ان بپردازد نه تفريح گران قيمت.
هادی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۰
3
8
آقای هشت صبح شما چرا اینقدر تنگ نظرید؟ چه اشکالی داره که ایشان به برزیل بره ؟ فکر کردید که حالا که از کاروانهای آقای دکتر احمدی نژاد برای لشکرکشی به آمریکا وجود نداره همه راهها برای سفر به آمریکا بسته شده حالا ایالات متحده نشد یک گوشه دیگر از قاره آمریکا . بعد هم اصلاح جهان هم یک راه دیگر مدیریت جهان است . به ایشان حق بدهید که کلان فکر کند زیرا چنانچه فساد فوتبال در جهان و جام جهانی از بین برود بالاخره کشور ماهم زیرمجموعه ای از جهان است و خودبخود فساد فوتبال ما هم حل میشه . پس جلوی امر خیر را نگیرید بگذارید توسط ایشان نه تنها ایران بلکه جهان از دست این فساد لعنتی رها بشه . متشکرم که به حرفم گوش دادید و اجازه میدید که ایشان با فراغ بال به سفرش بیاندیشد و برود .
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۰
3
8
اقا رسایی اگر میخواهد فساد در فوتبال رییش کن کن باید در داخل کشور به دنبال ان باش نه در برزیل
محمد
|
CANADA
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۰
3
9
اینا دلواپسین جام جهانین ...
علیرضا
|
NETHERLANDS
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۰
3
10
هدف سفر مفتکی آقایون به خارج کشور است! فساد و ... این چیزا بهانه است!
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۲
دیگه از این حرفا نزنیا مفتکی یعنی چه؟مردم با رضایت خاطر هزینه سفر ایشون رو رو چشمشون میزارن وپرداخت میکنن مگه کم کاری قراره بکنه ؟میخواد جلو فساد رو بگیره فساد متوجه میشی یعنی چی فسسسسسسسسسسسسسسسساد
دلسوز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
2
9
باسلام دستشون درد نكنه جلو فسادهاي كشور رو گرفتن بگزاريد جلو فساد مابقي دنيارو هم بگيرند دنباله مديريت جهاني
مهدی تهران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
1
8
تواین هشت سال خوردن بس نبودش باروی کارامدن دولت جدیدوافشاح کردن اختلاس وبورسیه به ناحق وازاین جورحرفاشروع کردن به همایش گذاشتن وتوپیدن به دولت این کارشونم نشون میده دنبال .... به ناحق بیت والمال ماکه راضی نیستیم... باپول خودش بره نوش جونش همه اقایون دل واپسم ببره تیم ملی ام تشویق کنن دمشون گرمم دستشونم دردنکنه
احمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۵
0
0
اول باید از زبون خود آقای رسایی دلیل رو شنید بعد اگه قانع کننده نبود باهاش برخورد کرد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: