برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۴۰۲۱۸
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۰
رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی گفت: اختلاف خانوادگی داماد با پدر زن در شهرستان سرایان خراسان جنوبی با قتل پدر زن پایان یافت.
 رویز عرب‌زاده صبح امروز در جمع اصحاب رسانه گفت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در مورد وقوع یک فقره قتل در اطراف شهرستان سرایان بلافاصله کاراگاهان پلیس و ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: کاراگاهان پلیس آگاهی با حضور در صحنه جنایت با  جسد مردی 58 ساله که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود روبه‌رو شدند و تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی با بیان اینکه قاتل پس از وقوع جنایت از صحنه جرم متواری شده بود، گفت: بلافاصله طرح مهار اجرا و خروجی‌های شهر کنترل و دستورات لازم برای دستگیری قاتل صادر شد.

وی افزود: با حضور پزشکی قانونی مرگ مقتول تایید شد و مقام قضایی که در صحنه حضور داشت دستور انتقال جسد به سردخانه را صادر کرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: آثار ضربات چاقو بر روی بدن مقتول وقوع جنایت را تایید می‌کند ولی علت اصلی مرگ مقتول منوط به ارائه نظریه پزشکی قانونی پس از کالبد شکافی جسد است.

عرب‌زاده تصریح کرد: متهم پس از مدتی با علم به اینکه در مدت کوتاهی دستگیر خواهد شد خود را به کلانتری معرفی کرد و به قتل مقتول اعتراف کرد.

وی گفت: متهم 26 ساله داماد مقتول بوده و در اظهارات خود گفت که به اتفاق همسرم قبل از آنکه هوا روشن شود با پراید متعلق به پدرم از سرایان به درب منزل پدر همسرم رفتیم و وی را به بهانه‌ای که از قبل هماهنگ شده بود به اطراف شهر بردیم.

همچنین متهم گفته است که در محل جنایت با توجه به اختلافات قبلی با پدر همسرم درگیر شدم و با چاقویی که از قبل تهیه کرده بودم چند ضربه به وی زدم و او را به قتل رساندم.

همسر قاتل نیز گفته است از نقشه شوهرم اطلاع داشتم ولی به علت ترس از شوهرم با او در قتل پدرم همراه شدم و به پدرم اطلاع ندادم که شوهرم قصد کشتن او را دارد.

تحقیقات کارآگاهان پلیس در ارتباط با روشن شدن زوایای پنهان این جنایت ادامه دارد.
 
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: