برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۳۷۳۱۳
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۳
کاپیتان تیم ملی به احتمال زیاد از کویت راهی اردوی اتریش خواهد شد.
  وضعیت جواد نکونام برای پیوستن به تیم ملی همچنان مبهم و تاریخ دقیق پیوستن این بازیکن به اردوی تیم ملی همچنان نامشخص است.
 
چند وقت پیش و در جریان اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی علی کفاشیان خبر از فسخ قرارداد نکونام داده و این طور عنوان کرد که قرار است نکونام با چشم‌پوشی از بخشی از قراردادش با الکویت، این قرارداد را فسخ کرده و راهی آفریقای جنوبی شود؛ خبری که نبی هم آن را تأیید کرد.
 
با این حال هرگز این اتفاق رخ نداد و نه خبری از فسخ قرارداد با الکویت شد و نه خبری از حضور نکونام در اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی.
 
بر همین اساس باز هم اخبار ضد و نقیضی از همراهی کاپیتان تیم ملی با این تیم به گوش می‌رسد. برخی از رسانه‌ها درحالی خبر از حضور نکونام در اردوی کوتاه مدت تهران داده‌اند که که کاپیتان تیم ملی همچنان حضور در دو تورنمنت دیگر را با الکویت در پیش دارد.
 
الکویت ابتدا در جام امیرکاپ کویت که اتفاقاً یکی از جام‌های گران منطقه نیز به شمار می‌رود، فرداشب در دیدار فینال به مصاف القادسیه می‌رود.
 
یاران نکونام همچنین در AFC CUP باید در مرحله یک هشتم نهایی در تاریخ 24 اردیبهشت و همزمان با آغاز اردوی اتریش به مصاف الریفای بحرین برود و به نظر می‌رسد مسئولان الکویت به همین راحتی حاضر نباشند تا برگزاری دیدار پایانی فصل خود یکی از مؤثرترین بازیکنانشان را از دست بدهند، چراکه در غیر این صورت نکونام خیلی زودتر تیم کویتی را ترک کرده بود.
 
از سوی دیگر ولیدعلی، بازیکن سابق استقلال و یکی از بازیکنان کلیدی الکویت نیز در دیدار این تیم در مرحله نیمه نهایی امیرکاپ به شدت مصدوم شد تا تیم کویتی بیش از پیش برای دو تورنمنت پیش‌رو به نکونام نیاز داشته باشد.
 
به این ترتیب به احتمال زیاد پس از پایان مرحله یک هشتم نهایی AFC CUP جواد نکونام به صورت مستقیم از کویت راهی اردوی اتریش خواهد شد.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: