برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۳۶۹۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۵
مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: کارت سلامت در سال جاری تامین و جایگزین دفترچه‌های بیمه می‌شود.
فارس: مهدی درخشان پیش از ظهر امروز در حاشیه سفر یک روزه خود به استان مرکزی افزود: به ‌تدریج کارت هوشمند سلامت جایگزین دفترچه‌های بیمه می‌شود و این جایگزینی کم کم در سراسر کشور گسترش می‌یابد.

وی سازمان تامین اجتماعی را از بسترهای اصلی برای اجرای کارت هوشمند سلامت دانست و ابراز داشت: بیش از 35 سرویس مختلف در مرکز داده‌های این سازمان به منظور ارائه خدمات غیرحضوری در قالب برنامه‌های زمان‌بندی مشخص تا پایان سال جاری به مردم خدمات خواهند داد.

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی کشور بیان کرد: سازمان تأمین اجتماعی یک سازمان بیمه‌گر اجتماعی است که ماموریت اصلی آن پوشش بیمه‌ای کارگران مزد و حقوق بگیر و صاحبان و مشاغل آزاد است.

وی ادامه داد: وظیفه خدمتگزاران به این قشر از جامعه در سازمان تأمین اجتماعی ارائه تسهیلات لازم به منظور دست‌یابی به موقع به اطلاعات و ارائه سریع خدماتی است که توسط این سازمان به مردم ارائه می‌شود.

قائم مقام معاون درمان تصریح کرد: قطعا استقرار سرویس‌های متمرکز و ارائه خدمات غیر حضوری رضایت بیشتر بیمه‌شدگان را در بر خواهد داشت.

درخشان تاکید کرد: جلوگیری از بروز تخلفات و سوءاستفاده‌های کنونی، مدیریت اطلاعات تولید شده درمانی، تشکیل پرونده الکترونیکی درمانی بیمار و ارائه خدمات بهتر درمانی به بیمه ‌شدگان تامین اجتماعی از مزایای کارت هوشمند سلامت است.

درخشان در ادامه وضعیت بیمارستان‌های اراک را عالی ارزیابی کرد و افزود: بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته توسط وزارت بهداشت بیمارستان‌های اراک از نظر کیفی در عالی‌ترین درجه قرار دارند.
روی خط سایتها
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
xfkvyfnk
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۹
0
0
20
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: