برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۳۵۸۹۳
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۹
از بازی خوب بازیکنان جوان تیمم غافلگیر شدم، ما می خواستیم آخرین بازی خود در فصل جاری را با پیروزی تمام کنیم و فکر می کنم موقعیت های خوبی هم برای گلزنی داشتیم و نتیجه می توانست غیر از شکست برای تراکتورسازی رقم بخورد.
مهر: سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه از هواداران تراکتورسازی خداحافظی نمی کند، گفت: حذف تراکتورسازی از لیگ قهرمانان آسیا برای من چیز تازه ای نبود.
 
تونی اولیویرا سه شنبه شب پس از بازی تیمش برابر لخویا قطر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از بازی خوب بازیکنان جوان تیمم غافلگیر شدم، ما می خواستیم آخرین بازی خود در فصل جاری را با پیروزی تمام کنیم و فکر می کنم موقعیت های خوبی هم برای گلزنی داشتیم و نتیجه می توانست غیر از شکست برای تراکتورسازی رقم بخورد.
 
وی ادامه داد: قبل از اینکه تگرگ شروع به باریدن کند، بازی خوبی از بازیکنان جوان تراکتورسازی برابر لخویا دیدیم. من هرگز چنین تگرگی را در تبریز ندیده بودم، تگرگ مثل سنگ به بازیکنان می خورد و متاسفانه زمین چمن هم خیس شده بود و من از این موضوع هم غافلگیر شدم.
 
اولیویرا با اشاره به اینکه از عملکرد شاگردانش در این بازی رضایت دارد، گفت: از جوانان تیمم تشکر می کنم، آنها خوب بازی کردند و موقعیت های گلزنی داشتند اما از نتیجه ناراحتم، فکر می کنم در صحنه پنالتی اسدی ابتدا به توپ ضربه زد و بعد به دلیل خیس بودن چمن سر خورد و به بازیکن حریف برخورد کرد اما دیگر فایده ای ندارد که در این مورد صحبت کنیم.
 
وی در ادامه در پاسخ به سئوالات مکرر خبرنگاران در خصوص موضوع ماندن یا رفتنش از تراکتورسازی، تصریح کرد: دوست ندارم در این مورد صحبت کنم، چون دروغ قاطی این موضوع شده است، من یک ارتباطی با هواداران دارم که تا الان با هیچ کسی نداشته ام. اما این یک طرف قضیه است و طرف دیگر قضیه، موضوع حرفه ای گری من است.
 
سرمربی تراکتورسازان در این خصوص ادامه داد: ارتباطی که من با هواداران دارم مانع از تصمیم گیری من برای آینده ام نخواهد شد و با اینکه محبت هواداران در قلب من حک شده، اما ان طرف قضیه را هم باید در نظر گرفت. من با هواداران تراکتورسازی خداحافظی نمی کنم چون ما هیچ وقت با دوستانمان خداحافظی نمی کنیم. مشکلات تراکتورسازی با ماندن یا رفتن تونی اولیویرا حل نمی شود، من باید بدانم که تراکتورسازی برای آینده اش چه می خواهد.
 
وی در پاسخ به سئوالی در این خصوص که آیا پس از جدایی اش از تراکتورسازی، نگران بیکار ماندنش نیست، گفت: از این بابت نگران نیستم، هر روزی که می گذرد، روز دیگری شروع می شود و یک تجربه تازه به سراغ آدم می آید، کار مربیان در تیم هاعوض می شود اما باشگاه، همان باشگاه است و تغییر نمی کند.تنها مربیان خارجی که در فوتبال ایران دوام آورده اند، کرانچار و بوناچیچ هستند و آنها هم اگر اینجا کار نداشته باشند، می روند جای دیگری کار می کنند.
 
اولیویرا عنوان کرد: می خواهم آینده کاری ام را خودم انتخاب کنم، بار دوم که به تراکتورسازی امدم، از باشگاه به من زنگ زدند و گفتند به تبریز بیا و من به باشگاه زنگ نزدم. باشگاه بعد از یک سال هنوز طلب من را نداده است و باید بگویم که من به خاطر هواداران به تبریز امدم.
 
وی گفت: حذف تراکتورسازی از لیگ قهرمانان آسیا برای من چیز تازه ای نبود، تراکتورسازی اگر به همین روال کارش را ادامه دهد، سال بعد هم در آسیا همین وضعیت را خواهد داشت. تراکتورسازی شایدر در بهترین حالت ممکن بتواند به یک هشتم یا یک چهارم برسد، اما از ان بالاتر در توان این تیم نیست و این آمادگی را ندارد که به مقامی در آسیا دست پیدا کند.
 
سرمربی تیم تراکتورسازی در پایان خطاب به خبرنگاران اظهار داشت: هر چیزی که در خصوص تمدید قرارداد من عنوان می شود، درستی آن را خودم در صفحه شخصی ام در فیس بوک می نویسم و هیچ وقت هم دروغ نگفته ام، سال گذشته پس از بازی آخر لیگ قهرمانان برابر الجیش، آقایان به من گفتند که برو و من فرصت حرف زدن نداشتم، حالا اما این فرصت را دارم که با شما حرف بزنم، من بعضی مواقع در مصاحبه هایم تند صحبت کرده ام و یا بد گفته ام که از این بابت از همه شما عذرخواهی می کنم.
 
تیم تراکتورسازی تبریز با شکست در بازی برابر لخویا قطر، وداع تلخی با مسابقات فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا داشت و تلخی این حذف، با رفتن تونی اولیویرا از تبریز برای هواداران تراکتورسازی بیشتر شد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: