برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۳۴۹۵۵
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۵
با صدور حکمی از سوی دکتر سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ، دکتر محمد تقی خسروانی مقدم به عنوان مدیر کل جدید درمان استان تهران منصوب شد.
مهر: در مراسم تودیع دکتر سید علی جمالیان ، دکتر محمد علی همتی معاون درمان سازمان تامین اجتماعی طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر جمالیان، حضور دکتر خسروانی مقدم را به عنوان یکی از مدیران حوزه درمان این اداره کل تبریک گفت و تصریح کرد: قطعاً برگزاری اینگونه مراسم و مناسبت‌ها نیز نه به عنوان مراسم تودیع و معارفه بلکه به نوعی جابجایی مسئولیت هاست.

وی سپس با اشاره به شرایط عمومی نظام سلامت کشور گفت: این روزها شاهد اتفاق بزرگ و مبارکی در نظام سلامت کشور هستیم که آنهم ابلاغ سیاستهای کلی نظام سلامت در کشور از سوی مقام معظم رهبری است که انصافاً یک برنامه جامع و کامل و چراغ راهی برای نظام سلامت کشور طراحی شده است.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی همچنین با اشاره به اولویت اصلی دولت تدبیر و امید برای نظام سلامت گفت: قطعاً با این اولویت و محور کاری اصلی و اهمیت ویژه به حوزه تامین اجتماعی تلاش مجموعه مدیران سازمان نیز بر این است فارغ از مسائل حاشیه ای به شعارهای اصلی تیم مدیریت عالی سازمان یعنی؛ برنامه محوری، شایسته سالاری، پاسخگویی و پاکدستی همت گمارند.

همتی همچنین به اقدامات اخیر این سازمان در راستای اصلاح نظام پرداخت به پزشکان، توجه به مشکلات و محدودیتها به ویژه در مناطق محروم ،اجرای سیستم HIS در سطح تمامی 77 بیمارستان ملکی این سازمان ظرف 15 ماه اشاره و ابراز امیدواری کرد که با تلاش و کوشش همه جانبه مدیران و همکاران سازمان برای رضایت هر چه بیشتر بیمه شدگان و بیماران گام برداریم.

دکتر محمد تقی خسروانی مقدم - مدیر کل جدید درمان استان تهران در این مراسم طی سخنانی با اشاره به نام گذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری گفت: با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی امیدواریم با یک نگاه ویژه به مدیریت جهادی و سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری که در حقیقت آینه تمام نمای یک نظام سلامت عادلانه و توسعه یافته است، دست یابیم.

وی تاکید کرد: اداره کل درمان استان تهران در حقیقت آبرو ، پیشانی و چشم و چراغ سازمان است و امیدوارم در مسئولیتی که به عهده اینجانب گذاشته شده برای ارتقاء و حفظ این آبرو امانت دار خوبی باشم.

خسروانی مقدم به برخی از اهم برنامه‌های کاری و راهبردی خود در اداره کل درمان استان تهران اشاره کرد و افزود: کار با خرد جمعی و مشارکت عمومی ، کاهش فاصله هزینه ها و عملکرد و رعایت دقیق قوانین از اهم اولویتهای جدید برنامه کاری و راهبردی در حوزه این اداره کل خواهد بود.

مدیر کل درمان استان تهران در پایان بر مشارکت فعالانه، خلاقانه و دلسوزانه و پرهیز از هرگونه بحث و جدل های حاشیه ای تاکید و ابراز امیدواری کرد؛ با همکاری، تعامل و دلسوزی شاهد رشد و ارتقای کیفیت خدمات درمانی ارایه شده به بیمه شدگان و بیماران در سطح مراکز درمانی تابعه باشیم.

در این مراسم دکتر جمالیان نیز طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات یکایک کارکنان اداره کل و مراکز درمانی تابعه به برخی از اهم اقدامات انجام شده در طول دوران مسئولیتش در اداره کل درمان استان تهران اشاره کرد و گفت: بازسازی و نوسازی کلینیک های متعدد، ارتقای ضریب اشغال تخت به بیش از 75 درصد و کاهش دو درصدی مدت اقامت بیمار از جمله اقداماتی است که با تلاش و پیگیریهای همکاران این اداره کل در این مدت به مرحله اجراء درآمده است.

شایان ذکر است در پایان این مراسم حکم انتصاب مدیر کل درمان استان تهران به دکتر خسروانی مقدم اعطاء و با اهدای لوح تقدیر از تلاش های دکتر جمالیان تشکر و قدردانی شد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: