برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۳۴۶۵۱
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۹
با تحقیقات گسترده و استعلام تماس‌های تلفنی فرد کلاهبردار ، کارآگاهان موفق شدند محل سکونت این فرد را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در عملیاتی ویژه او را دستگیر کنند.
ایسنا: فرمانده انتظامی شهرستان "مشگین شهر" استان اردبیل از دستگیری مردی که با وعده ازدواج اقدام به کلاهبرداری از خانواده عروس کرده بود خبر داد.
 
سرهنگ کریم نوری در این خصوص گفت: بدنبال وصول یک فقره پرونده کلاهبرداری با این موضوع که مردی با دادن وعده ازدواج و برقراری ارتباط تلفنی و رفت و آمد خانوادگی توانسته اعتماد دختر جوان و خانواده او را جلب و سپس اقدام به کلاهبرداری و سرقت طلاجات و مدارک شناسایی کند ، بررسی موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی مشگین شهر قرار گرفت.
 
وی افزود: با تحقیقات گسترده و استعلام تماس‌های تلفنی فرد کلاهبردار ، کارآگاهان موفق شدند محل سکونت این فرد را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در عملیاتی ویژه او را دستگیر کنند.
 
فرمانده انتظامی مشگین شهر تصریح کرد: کلاهبردار دستگیر شده در بازجویی های بعمل آمده به دو فقره کلاهبرداری دیگر از شهروندان اردبیلی و مشگین شهری اعتراف کرد و این کلاهبردار پس از تکمیل پرونده به مقام قضایی تحویل و از آن طریق روانه زندان شد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: