برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۳۴۳۵۴
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۰
سرپرست فرماندهی انتظامی نیشابور از دستگیری دامادی که پدر خانم خود را به قتل رسانده بود خبر داد.
  سیدحسن حسینی با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرگ مشکوک مرد 49 ساله در سوم فروردین ماه امسال در یکی از روستاهای بخش سرولایت نیشابور، بلافاصله مأموران آگاهی و مأموران انتظامی پاسگاه خواجه‌آباد در محل حاضر و تحقیقات فنی خود را شروع کردند.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی در تحقیقات فنی و پلیسی و نتایج پزشکی قانونی دریافتند که مقتول بر اثر خفگی فوت کرده و احتمالا کسی در این ماجرا نقش داشته است.

حسینی افزود: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله اکیپی از کارآگاهان و کارشناسان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی برای شناسایی و دستگیری قاتل فعالیت خود را آغاز و به سرنخ‌های مهمی دست یافتند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در تحقیقات بعدی مشخص شد که داماد 25 ساله خانواده از قبل با متوفی اختلافاتی داشته‌اند که بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی وی احضار و تحقیقات فنی و پلیسی آغاز شد.

حسینی تصریح کرد: متهم به قتل که داماد خانواده بود در ابتدا منکر هر گونه اطلاع و خبری بود لیکن در مقابل ادله و مستندات پلیسی به ناچار لب به اعتراف گشود و اظهار داشت: بنده با پدرخانمم از قبل اختلافات شدیدی داشتم و روز قبل از حادثه در حالی که وی خواب بود به دلیل کینه‌ای که از وی داشتم با دستانم او را خفه کردم.

شایان ذکر است در این خصوص پرونده تشکیل و متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
 
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: