برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۳۳۵۷۷
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۳۹۳ - ۰۵:۵۱
شهردار تهران با تاکید بر این نکته که تورهای تهرانگردی نه تنها در تعطیلات نوروزی بلکه در تمام طول سال باید امتداد داشته باشد از دست اندرکاران ستاد خواست تا زمینه های ایجاد تورهای تهرانگردی برای همه اقشار جامعه ایجاد شود.
شهردار تهران پس از بازدید از ویژه برنامه های گردشگری حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و بازدید از فعالیت های گردشگری مناطق 18 و 9 شهرداری تهران به ستاد مرکزی گردشگری نوروزی شهرداری آمد تا از نزدیک از فعالیت های ستاد گردشگری نوروزی بازدید کند.

در این بازدید شهردار تهران با تاکید بر این نکته که تورهای گردشگری و تهرانگردی نباید منحصر به فصل تعطیلات نوروزی بماند گفت: باید زمینه ای فراهم شود تا چنین تورهایی در تمام طول سال و برای همه اقشار اقتصادی جامعه فراهم باشد.

قالیباف ادامه داد: تورهای تهرانگردی باید در کلاس های مختلف برگزار شود تا چه گردشگر خارجی یا شهروند ثروتمندی که می خواهد با هزینه بیشتر نقاط دیدنی و اماکن گردشگری تهران را ببیند از انها استفاده کند و هم خانواده ها و اقشار ضعیف تر اقتصادی بتوانند از تورهایی مناسب بهره مند شوند.

شهردار تهران گفت: برنامه‌های امسال گردشگری نوروزی باید پایه ای برای خدمات رسانی گردشگری در طول سال باشد، باید از ظرفیت سامانه مدیریت شهری 137 برای خدمات رسانی به گردشگران استفاده کرد و برنامه هایی را که در طول ایام عید نوروز اجرا شده است گسترش داد.

شهردار تهران ضمن بازدید از بخش های مختلف ستاد مرکزی گردشگری نوروزی شهرداری تهران و گوشزد کردن نکاتی برای بهبود روند خدمات رسانی به مسافران و گردشگران گفت: با وجود اینکه کارهای زیاد و بزرگی در زمینه گردشگری در شهر تهران انجام شده است، اما کارهای زیادی باقی مانده است که باید با یک حرکت فعال این حجم بزرگ از کارهای باقیمانده را به سرانجام رساند تا بتوان از تمام ظرفیت های گردشگری شهر تهران به نحو احسن استفاده کرد.

در این بازدید، حجت الاسلام میثم امرودی - مشاور شهردار و قائم مقام معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، شهرام گیل آبادی - مشاور شهردار و رییس مرکز ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری تهران، حسین زارع صفت - مدیر عامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران و حمید رضا بتو - قائم مقام سازمان، شهردار تهران را همراهی می کردند.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: