برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۳۲۹۱۵
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۴
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ارسال گزارشی به سرپرست تیم فوتبال خواستار برخورد و رسیدگی به درگیری دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در وقت فوق‌العاده شد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ارسال گزارشی به سرپرست تیم فوتبال خواستار برخورد و رسیدگی به درگیری دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در وقت فوق‌العاده شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی بحث لفظی و درگیری رضا حقیقی و پیام صادقیان دو هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در بازی این تیم با نفت تهران و با توجه به عدم حضور محمد پنجعلی در این بازی علی دایی صبح امروز با ارسال گزارشی به محمد پنجعلی، خواستار رسیدگی به موضوع این دو بازیکن در وقت فوق العاده شد.

متن نامه علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به محمد پنجعلی به شرح ذیل می باشد:

جناب آقای محمد پنجعلی

سرپرست محترم تیم فوتبال پرسپولیس

با سلام و احترام

به استحضار می رساند در خلال دیدار دوستانه پرسپولیس و نفت تهران در تاریخ 28 اسفند 92 که در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد آقایان رضا حقیقی و پیام صادقیان مبادرت به درگیری فیزیکی نمودند که چگونگی و چرایی آن مستلزم تحقیقات حضوری از آنها است و کادر فنی در این باره قضاوتی ندارد.

نظر به لزوم برقراری نظم و انضباط در تیم و پیشگیری از تکرار مواردی این چنینی با در نظر گرفتن جمیع شرایط موجود مراتب جهت انعکاس به باشگاه و تصمیم‌گیری در خصوص این موضوع به حضورتان ایفاد می گردد.

با عنایت به درپیش بودن مسابقات و لزوم آگاهی کادر فنی از وضعیت این بازیکنان، مستدعی است رسیدگی به این امر در وقت فوق‌العاده انجام و بهره را اعلام فرمایند.

منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: