برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۳۲۱۲۵
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۳:۰۰
قبل از شروع سال نو بخوانید؛
دید و بازدید و سر زدن به اقوام نزدیک جزء آداب و رسوم و فرهنگ ایرانیان است که این کار در فرهنگ ایرانیان نشان از بین بردن کدورت‌ها و اختلافات دارد اما این دید و بازدید‌ها باید از روی اصول و قواعد خودش باشد که رعایت نکاتی می‌تواند در جلوه دادن شخصیت مثبت شما نقش داشته باشد.
 موارد وجود دارد که در ارتباط برقرار کردن با دیگران باید رعایت کرد و اگر می‌خواهید همیشه دیگران به شما احترام بگذارند و با شما به خوبی رفتار کنند باید محبت و مهربانی را در رفتار خود افزایش دهید.

بررسی‌ها نشان می‌دهند اگر صاحب فرزند کوچک هستید، قبل از رفتن به مهمانی باید آموزش‌ها و هشدار‌های لازم را به فرزند خود بدهید و اگر او شیطنت‌های زیادی می‌کند، باید قوانین خاصی را برای کودک خود تصویب کنید و با دادن کادو یا هدیه‌ای او را تشویق به سکوت و آرامش کنید.

گفتنی است اطلاع از حوادث و اخبار دنیا نقش زیادی در شخصیت و روحیه شما دارند و با توضیح دادن و بحث کردن‌ها و بیان اطلاعات عمومی تان و شرکت در بحث‌های جمعی می‌توانید به راحتی شخصیت خود را در بین جمع به تصویر بکشید.

مطالعات اخیر نشان می‌دهند با رفتار‌های خود و داشتن لبخند هنگام صحبت‌هایتان می‌توانید جمع را تبدیل به محیط خوشایندی کنید و در دید و بازدید‌ها نباید به گونه‌ای رفتار کنید که انگار مهم ترین آدم روی زمین هستید و به جز خودتان برای دیگران هم ارزش قائل هستید.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها