برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۳۲۰۷۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۴
محتوای ضعیف، مطالب غیر جذاب و در نهایت عبور از خطوط قرمز رسانه ای مهمترین ایرادی است که بسیاری از سایت های تازه ایجاد شده و یا حتی سایت های قدیمی با آن مواجه اند. 

تاثیر مستقیم این اتفاق را می توان در کاهش بازدید کننده ها و یا رتبه بسیار پایین این سایت ها در میان سایت های خبری کشور مشاهده کرد. این در حالی است که گاه هزینه های بسیار بالایی برای تولید محتوا به تیم های غیر حرفه ای اختصاص می یابد که جز به هدر دادن هزینه ها ثمری برای یک مجموعه خبری ندارد. 

تیم فرهنگی- مطبوعاتی «رسا» با تشکیل و جذب حرفه ای ترین خبرنگاران و سردبیران موجود در فضای سایبر ایران توانسته این نقیصه را برطرف کند. 

نکته مهم اینکه این تیم خبری در همه مراحل راه اندازی پایگاههای خبری اعم از طراحی سایت - با استفاده از خبره ترین طراحان کشور- تشکیل تیم خبری، پوشش کنفرانس ها، رویدادها، عکاسی از برنامه های خبری و... توانسته نیازهای کامل بسیاری از مجموعه های خبری و سایت های کشور را برطرف کند. 

«رسا» خود را بزرگترین و در عین حال حرفه ای ترین مجموعه خبری و تولید محتوای کشور می داند. کافی است «فقط» یک بار امتحان کنید. سایت های همکار «رسا» در میان برترین سایت های خبری کشور حضور دارند و توانسته اند در رقابت نفس گیر رسانه ای با سایر رقبا موفق عمل کنند. 

کسانی که مایل به راه اندازی یک سایت خبری و یا نیاز به تولید محتوا- اعم از خبر، مصاحبه، مقاله و گزارش و...- در مجموعه خبری خود دارند می توانند با شماره تلفن 09125720594 تماس بگیرند. 


روی خط سایتها
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
xdlonhmd
|
-
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۹
0
0
20
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: