برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۳۰۵۶۵
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۲:۴۵
این دیدار به حمایت از "فلیکس ماگات"پرداخته است. این بازیکن در ولفسبورگ زیر نظر این مربی کار کرد و جام قهرمانی رقابتهای بوندس لیگا در سال 2011 را بالای سر برد. دژآگه اعتقاد دارد این مربی 60 ساله اکنون می‌تواند این موفقیت خود را تکرار کند.
مهر: تیم فوتبال فولام در حالی فردا در هفته بیست و هشتم رقابتهای لیگ برتر با چلسی صدرنشین دیدار می‌کند که در انتهای جدول قرار دارد و چهار امتیاز با خارج شدن از منطقه خطر فاصله دارد.

دژگه در آستانه این دیدار به حمایت از "فلیکس ماگات"پرداخته است. این بازیکن در ولفسبورگ زیر نظر این مربی کار کرد و جام قهرمانی رقابتهای بوندس لیگا در سال 2011 را بالای سر برد. دژآگه اعتقاد دارد این مربی 60 ساله اکنون می‌تواند این موفقیت خود را تکرار کند.

وی گفت: من با او جام بردم. ما همچنین در آن تیم در همین وضعیتی قرار داشتیم که امروز آن را تجربه می‌کنیم. کار را به بازی آخر کشاندیم. هر چیزی در فوتبال امکانپذیر است.

ماگات به خاطر سبک خشن تمریناتش مورد انتقاد واقع شده است. همین امر باعث شده وی را "شکنجه‌گر" و "صدام حسین" خطاب کنند.

دژآگه از سرمربی خود دفاع کرد و گفت: هر مربی‌ای سبک ویژه خودش را دارد. سبک او کار سخت و منضبط بودن است. فکر می‌کنم این برای یک تیم خوب است و امیدوارم بتوانیم در لیگ بمانیم. از هفته گذشته همه می‌خواهند برای ماندن باشگاه تلاش کنند.

فولام فردا در کراون کاتج میزبان چلسی است. دژآگه می‌گوید آنها می‌توانند از عملکرد اخیر مقابل تیم‌های منچستریونایتد و لیورپول برای این بازی نیرو بگیرند.

دژآگه در خصوص این بازی گفت: این یک بازی بزرگ است و دربی محسوب می‌شود. ما می‌دانیم که این بازی چقدر اهمیت دارد. چلسی خیلی خوب بازی می‌کند و من فکر می‌کنم آنها در این لحظه بهترین تیم لیگ هستند. البته ما به تازگی مقابل تیم‌های بزرگ بازی‌های خوبی را انجام داده‌ایم که می‌توانیم از این بازی‌ها روحیه بگیریم.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: