برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۲۸۴۱۸
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۳
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی اظهار داشت: در این جلسه جدول شماره 17 لایحه بودجه مورد بررسی قرار گرفت و در این جدول 51 موسسه حقوقی غیر دولتی که کمک دریافت می‌کردند حذف شدند.
تسنیم: عضو کمیسیون تلفیق گفت: لیست ۵۱ موسسه حقوقی و غیردولتی که در قالب جدول شماره ۱۷ بودجه دریافت می‌کردند، حذف شد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت و عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1393 کل کشور  در خصوص مصوبات جلسه صبح امروز این کمیسیون اظهار داشت: در این جلسه جدول شماره 17 لایحه بودجه مورد بررسی قرار گرفت و در این جدول 51 موسسه حقوقی غیر دولتی که کمک دریافت می‌کردند حذف شدند.

وی افزود: بر اساس این جدول 1195000 میلیون ریال اعتبار هزینه‌ای و 705000 میلیون ریال اعتبار سرمایه‌ای برای این موسسات پیش‌بینی شده بود که از این جدول حذف شدند.

این عضو کمیسیون تلفیق گفت: موسسات مانند دعبل خزایی،‌ سازمان تسنیم نور، موسسه بصیرت، تبیان، ستاد احیاء امر به معروف، موسسه فرهنگی دارالحدیث، دانشگاه باقرالعلوم، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه،‌موسسه اسراء، موسسه امام صادق، بنیاد ایراس، شهرک پژوهش‌ها، موسسه ترجمان وحی و موسسه پرتو ثقلین از جمله موسساتی بودند که در قالب جدول شماره 17 از دولت کمک دریافت می‌کردند که در جلسه امروز کمیسیون تلفیق حذف شدند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: