برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۲۷۸۶۵
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۷:۰۰
در آستانه دربی مادرید
کمیته انظباطی اسپانیا ممکن است رونالدو را به خاطر اخراج در بازی برابر بیلبائو 4 جلسه محروم کند.
فرارو: کمیته انظباطی اسپانیا ممکن است رونالدو را به خاطر اخراج در بازی برابر بیلبائو 4 جلسه محروم کند.

ضربه ای که رونالدو به صورت بازیکن بیلبائو در دیدار برابر این تیم زد و از بازی اخراج شد دردسر ساز شده است؛ به گزارش فرارو و به نقل از خبرگزاری فرانسه این بازیکن ممکن است 4 جلسه از همراهی تیمش محروم شود. این اتفاق بد در شرایطی برای رئالی ها پیش می آید که این تیم باید روز چهارشنبه در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری برابر تیم اتلتیکو مادرید، یکی از آماده ترین تیم های حال حاضر دنیا به میدان برود و دربی مادرید را برگزار کند.

 این بازی رفت خواهد بود و تیم برنده در مجموع دو دیدار جواز صعود به بازی نهایی را خواهد گرفت. بازی ای که یک پای دیگر آن از بین تیم های سوسیداد و بارسلونا مشخص می شود.

 با این حال کارلو آنچلوتی فارغ از این مباحث گفته که رونالدو در دربی بازی می کند. او به خبرگزاری فرانسه گفت: «بعید می دانم کمیته انظباطی برای او محرومیت 4 جلسه ای در نظر بگیرد. به همین خاطر اسم او را در تیم اصلی رد کرده ام و او از ابتدا برای تیم ما به میدان خواهد رفت».

 آنچلوتی در شرایطی این حرف را می زند که کمیته انظباطی هم روز چهارشنبه تشکیل جلسه می دهد و اگر حکم به محرومیت رونالدو بدهد این بازیکن نمی تواند در این بازی به میدان برود. اما اگر کریس محروم نشود او فقط به خاطر دریافت کارت قرمز در دیدار قبلی، بازی بعدی تیمش در لالیگا را از دست می دهد.

 آنچلوتی با توجه به اینکه اعتقاد دارد بازیکن بیلبائو در این صحنه بزرگنمایی کرده گفت: «در گزارش داور به دو نکته اشاره شده؛ اول اینکه رونالدو زمانی که بازی متوقف بوده به صورت بازیکن حریف ضربه زده که همه آن ضربه را دیده اند و دوم اینکه وقتی از زمین خارج می شده رو به داور چهارم ضربه هایی به صورت خودش زده است. من فکر نمی کنم این ژست ژست بدی باشد که بخواهد مستحق محرومیت تشخیص داده شود. به هر حال کریستیانو بازیکنی است که خطاهای زیادی روی او اتفاق می افتد و طبیعی است که برخی مواقع واکنش نشان دهد».

 البته خبر خوب برای مادریدی ها اینکه گرت بیل به دربی می رسد و ممکن است داوید ویا بازیکن تیم اتلتیکو مادرید هم در این بازی غائب باشد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: