برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۲۷۸۴۵
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۷
روز گذشته قاتلان مهتاب ساوجی، دانشجوی ایرانی در ایتالیا شناسایی و دستگیر شدند.
  پس از بررسی‌ها و تحقیقات بسیار پلیس ایتالیا درباره عامل یا عاملین قتل مهتاب ساوجی، دختر ایرانی که در آکادمی بررا میلان و در رشته هنر مشغول به تحصیل بود، روز گذشته قاتلان وی شناسایی شدند

* قتل در میلان جسد مقتول در تالاب‌های ونیز

براساس آخرین تحقیقات پلیس مشخص شده است، دختر دانشجوی 29 ساله ایرانی‌ مهتاب ساوجی توسط 2 هم‌خانه خود به قتل رسیده و دلیل این قتل تا کنون قصد تغییر منزل توسط مقتول عنوان شده است.زوج هندی قاتلان دختر ایرانی+عکس

این گزارش می‌افزاید، تحقیقات پلیس نشان می‌دهد مرگ در میلان در منزل شخصی‌، روز 2شنبه گذشته در ساعت 14 به روش خفگی توسط بالش رخ داده و سپس پیکر بی‌ جان مقتول در یک چمدان تا ونیز حمل شده است.

* شناسایی قاتلان

تحقیقات از آنجایی شروع شد که یک هفته پیش یک زن پیش‌خدمت 30 ساله و دیگری مرد 28 ساله دربان هتل به عنوان هم‌خانه‌های مهتاب ناپدید شدن وی را به پلیس گزارش دادند.

پلیس ایتالیا به خاطر وضعیت نامناسب جسد هنگام پیدا شدن به ایرانی‌ها مظنون بود و اینکه شاید "مهتاب ساوجی"در یک ماجرای عشقی کشته شده است.

اما با تحقیقات گسترده از خط موبایل مهتاب و با استفاده از فیلم‌های گرفته شده توسط دوربین‌های ایستگاه قطار مرکزی ونیز مشخص شد همین 2 فرد قاتلان دختر دانشجو هستند.

این زوج قاتل پس از به قتل رساندن مهتاب ساوجی جسد مقتول را در یک چمدان گذاشته و اول تا لکو و بعد تا ونیز حمل کرده اند.

* شهادت راننده تاکسی گره گشای راز قتل مهتاب

بر اساس شهادت رانندهٔ تاکسی‌ای که این زوج قاتل را به مقصد رسانده بود این افراد از ایستگاه قطار تا نزدیکی این کانال آب - در خیابان قبرس ونیز به همراه چمدان بسیار سنگین که مسیر کوتاهی است در کمال ناباوری 500 یورو دستمزد پرداخت کرده‌اند که این شهادت در تکمیل تحقیقات پلیس نقش به سزایی داشت.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی