برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۲۷۱۵۱
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۰
مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد، علی دایی کمترین تقصیر را در اُفت این تیم داشته است.

افشین پیروانی در گفت‌وگو با تسنیم، ابتدا در مورد ناکامی پرسپولیس در چند هفته اخیر گفت: همانطور که می‌دانید پرسپولیس در 6، 7 سال اخیر مشکلاتی داشته و همین موضوع فشار و استرسی را به تیم وارد کرده است. امسال اما با آمدن دایی و جذب بازیکنان جدید شرایط بهتر شد. تا قبل از بازی با فولاد هم همه چیز خوب پیش می‌رفت ولی به یکباره شکست مقابل این تیم در لیگ برتر شرایط پرسپولیس را تغییر داد.

وی در ادامه افزود: در سال‌های گذشته مدیران غیرفوتبالی در بحث جذب بازیکن تصمیماتی گرفتند که مشکلاتی را به وجود آورد. شما دیدید وقتی مانوئل ژوزه به پرسپولیس آمد از همان روز اول می‌گفت که من تیم را نبستم و این فرار از پاسخگویی و واقعیت‌ها بود. پرسپولیس امسال اما شرایط بهتری پیدا کرد و معتقدم هنوز هم شانس قهرمانی دارد.

مدافع پیشین تیم فوتبال خاطر نشان کرد: من یک گلایه از بازیکنان پرسپولیس دارم و آن هم اعتصاب آنها 48 ساعت قبل از دربی بود. حتی رویانیان بعد از دربی به این موضوع اشاره کرد و گفت قبل از بازی با استقلال اتفاقاتی افتاد که قلب او را شکست.

پیروانی همچنین تاکید کرد: جدا از مشکلی که من با رویانیان داشتم باید بگویم که او شبانه روز در پرسپولیس زحمت کشید ولی اطرافیان و مشاورانی که در کنارش بودند کوچک بودند.

پرسپولیس بازیکن متعصب و فداکاری دارد و بحث اعتصاب بازیکنان شاید شیطنت 2، 3 نفر بوده است، پیروانی ضمن بیان این جمله گفت: دیدار پرسپولیس و استقلال به اندازه یک بازی ملی اهمیت دارد و نمی‌دانم بازیکنان چطور به خودشان اجازه دادند در آن شرایط دست به اعتصاب بزنند.

با تمامی این حرف‌ها باید بگویم که هنوز چیزی دیر نشده و باید دست به دست هم داد تا شرایط پرسپولیس تغییر کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قبول ندارید علی دایی هم مقصر است افزود: در نتیجه گرفتن یا نگرفتن یک تیم همه نقش دارند ولی به نظر من دایی کمترین تقصیر را در اُفت پرسپولیس داشته است. شاید خیلی‌ها فکر کنند به خاطر دوستی با دایی این حرف را می‌زنم ولی اینطور نیست و معتقدم اگر دایی نبود شاید پرسپولیس این نتایج را هم نمی‌گرفت. وقتی بازیکن پنالتی خراب می‌کند یا از 3 قدم توپ را به بیرون می‌زند، دایی چقدر می‌تواند مقصر باشد؟

پیروانی در پایان در مورد حضور علی پروین در پرسپولیس خاطرنشان کرد: پروین یک فرد فوتبالی است که تجربیات زیادی دارد. البته علی آقا باید بداند که عشق و تعصب مثل قبل نیست و الان فقط باید دنبال پول و برطرف کردن مشکلات مالی باشد. او از حالا باید به فکر درآمدزایی باشد تا پرسپولیس بیش از این دچار مشکل نشود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: