برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۲۶۸۵۱
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۷
تماشاگران فولادی علیه پیام صادقیان شعار «قلیانی قلیانی» سر دادند.
 تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ساعت 15 و 45 دقیقه امروز در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که حاشیه‌های این بازی را در زیر می‌خوانید:

*بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل درگذشت مجید تشرفی با بازوبندهای مشکی در بازی امروز به میدان رفتند.

*علی دایی و باقری ذکرگویان روی نیمکت پرسپولیس نشستند.

*هواداران فولاد پرچم بزرگی به ورزشگاه آوردند که روی آن نوشته شده پرسپولیس قلیان‌کش. سپس عکس بزرگی از قلیان روی این پلاکارد نقاشی شده است.

*جلال مرادی ناظر داوری در حاشیه بازی امروز ابتدا با دوربین‌‌های صدا و سیما به دلیل جایگاه‌هایی که ایستاده بودند جر و بحث کرد. سپس کادر فنی پرسپولیس اعتراض شدیدی به قدم زدن دوربین‌های تلویزیونی مقابل نیمکت‌شان داشت که مرادی مجددا با تصویربرداران صدا و سیما درگیری لفظی پیدا کرد که یکی از این دوربین‌‌ها در دقیقه 17 بازی از کنار زمین قهر کرد. همچنان جر و بحث مرادی با دوربین‌های تلویزیونی در کنار زمین ادامه دارد.

*پلاکارد عجیب فولادی‌‌ها در حین ورود به زمین در نوع خود بسیار عجیب بود. فولادی‌ها روی این پلاکارد نوشته بودند مصرف نکردن مواد مخدر آسان‌تر از ترک آن است.

*در ابتدای بازی سیدصالحی به سمت فرکی رفت و با او به خوش و بش پرداخت.

*بازیکنان پرسپولیس در ابتدای بازی قبل از سوت داور به سمت دایی رفتند و پس از گوش کردن به حرف‌های او دوباره به زمین برگشتند.

*سوشا مکانی، غلامرضا رضایی و آرش افشین نیز در ابتدای بازی به سمت دایی رفتند و با او خوش و بش کردند.

*در دقیقه 21 بازی درگیری لفظی شدیدی بین جلال مرادی و تصویربرداران صدا و سیما در کنار زمین به وجود آمد تا حدی که طرفین کمی مانده بود یکدیگر را بزنند.

*هواداران پرسپولیس به شدت علیه سوشا مکانی شعارهایی می‌دادند.

*ابن‌قاسم سرپرست فولاد خوزستان در ابتدای بازی از ناظر بازی خواست تا پشت دروازه سوشا مکانی به خاطر اتفاقات بازی قبل خلوت شود.

*پس از به ثمر رساندن گل فولاد بهزاد غلام‌پور و خلعتبری به داخل زمین آمدند و به شادی‌ها و خوشحالی‌های عجیب پرداختند.

*علیرغم گذشت 24 دقیقه از بازی همچنان هواداران به سمت ورزشگاه می‌آیند. ازدحام شدیدی بیرون ورزشگاه غدیر است.

*هواداران فولاد پس از خوردن گل با شعار خوزستان برزیله از تیم خود می‌خواستند تا دروزاه پرسپولیس را باز کند.

*اعتراض‌های شدید دایی به داور چهارم و یادداشت‌برداری‌های فرکی در طول بازی در نوع خود جالب بود.

*در دو صحنه هواداران به سمت داور پرتقال و نارنگی پرتاب کردند که باعث شد لباس داور دچار مشکلاتی شود. داور سپس به سمت جلال مرادی آمد و نسبت به عملکرد هواداران فولاد اعتراض داشت. اما پس از دقایقی این مشکل برطرف شد.

*هواداران پرسپولیس پلاکاردی را به ورزشگاه آوردند که روی آن نوشته شده: پرسپولیس محبوب کلاه‌کج‌ها.

*هواداران پرسپولیس پس از به ثمر رساندن گل شعارهای قهرمانی در ورزشگاه سر دادند.

*با توجه به اینکه همچنان هواداران در حال آمدن به ورزشگاه هستند حدود 45 هزار نفر در ورزشگاه غدیر حضور دارند.

*عکاسان نیز امروز برای نشستن بر روی جایگاه‌هایشان با نیروی انتظامی دچار مشکلاتی شدند اما پس از دقایقی این مشکلات حل شد.

*هواداران پرسپولیس پلاکارد بزرگی را به ورزشگاه آوردند که روی آن نوشته شده «تو رو به خدا دست از سر این پرسپولیس بردارید».

*درگیری‌های لفظی ماهینی با شریفات بارها در بازی امروز اتفاق افتاد. به همین دلیل هواداران پرسپولیس علیه شریفات و هواداران فولاد علیه ماهینی شعارهایی سر دادند.

*چند درگیری بین هواداران فولاد پیش آمد که با پادرمیانی نیروی انتظامی خاتمه یافت.

*سه نارنجک در حاشیه بازی امروز در ورزشگاه غدیر به سمت زمین پرتاب شد.

* تماشاگران فولادی علیه پیام صادقیان شعار "قلیانی قلیانی" سردادند.

* جلال مرادی، ناظر بازی این دو تیم است و پیش از آغاز بازی برخورد گرمی با خبرنگاران داشت.

* تعداد زیادی از هواداران فولاد و پرسپولیس بیرون از ورزشگاه هستند و هنوز موفق نشده‌اند وارد شوند.

* با توجه به اینکه تعداد زیادی از هواداران به ورزشگاه غدیر آمده‌اند مسئولان تصمیم گرفتند جایگاه را به صورت 50-50 تقسیم کنند و قانون 10 درصد برای میهمان اجرا نشد.

* بلندگوی ورزشگاه بیانیه‌ای را خطاب به هواداران اهوازی و خوزستانی خواند که در آن آمده بود «شما سرمایه‌های اصلی فوتبال اهواز و خوزستان هستید و به شما افتخار می‌کنیم که در یک روز غیر تعطیل با حضور پرشور خود ما را مقابل فوتبال ایران رو سفید کردید.»

* هواداران فولاد پلاکاردی در ورزشگاه نصب کرده‌اند که روی آن نوشته شده است: آسیا آماده باش، طوفان زرد و قرمز می‌آید. پرسپولیسی‌ها هم در مقابل شعار قهرمانی در جام حذفی سردادند.

* گیت‌های بلیت فروشی با ازدحام هواداران دو تیم روبه‌رو شدند، اما تلاش نیروی انتظامی هواداران پرسپولیس و فولاد تفکیک شدند تا مشکلی پیش نیاید.

* حدود 35 هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارند و لحظه به لحظه بر تعداد آنها افزوده می‌شود. مسئولان اجازه ندادند که هیچ تماشاگری در طبقه دوم ورزشگاه بنشیند و همه را به سمت طبقه اول راهنمایی کردند.

* جایگاه ویژه ورزشگاه که خالی بود با حضور تماشاگران پر شد؛ ماموران نیروی انتظامی هم نتوانستند مانعی برای حضور تماشاگران شوند.

* مسئولان برگزاری مسابقه یک اتاق شیشه‌ای را برای همراهان تیم فوتبال پرسپولیس در نظر گرفته‌اند تا درگیری و اختلافی پیش نیاید.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: