برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۲۵۶۸۷
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۰
سرمربی پرسپولیس با تمجید از شاگردانش اعتقاد دارد پرسپولیس بر کل بازی مسلط بود و ا مروز فوتبال روی بدش را به تیمش نشان داد.
 علی دایی پس از پایان داربی 78 با تساوی بدون گل، درباره این دیدار گفت: فکر می‌کنم امروز عدالت فوتبال رعایت نشد. در روزی که خیلی بهتر از حریف‌مان بودیم نشد پیروز شویم. همه کار کردیم. اگر نیمه اول را می‌دیدید ما حاکمیت توپ‌مان خیلی بیشتر بود با این حال می‌توان گفت تقریبا تیم استقلال در نیمه اول پا به پای ما بود اما در نیمه دوم آن‌ها حتی شانس یک درصدی هم روی دروازه ما نداشتند. آن‌ها نتوانستند روی دروازه ما ایجاد خطر کنند. متاسفانه بازیکنان ما در لحظاتی که باید شوت می‌زدند یا پاس به موقع می‌دادند اشتباه می‌کردند. من فقط می‌توانم افسوس برخی اتفاقات نیمه دوم را بخورم. ما چند موقعیت ایجاد کردیم و خیلی خوب کار کردیم. سر زدیم، موقعیت گل داشتیم اما فوتبال همین است. از طرف دیگر برای مظفری‌زاده آرزوی موفقیت در زندگی‌اش می‌کنم.

او در پاسخ به سوالی که نظرش راجع به درگیری صادقیان در اوایل بازی و اینکه این مسئله چقدر در به هم خوردگی نظم بازی و تیمش موثر بوده است گفت: این نظر شماست. من اعتقاد دارم در فوتبال درگیری وجود دارد. در همان نیمه اول سید جلال حسینی را زدند. از روی صورت علی‌عسگر رد شدند. آقای تیموریان در اکثر صحنه‌های بازی در شکم داور بود ولی صحبت‌هایی بین دو نیمه با بازیکنان کردیم، چون استقلال را عین کف دست‌مان می‌شناختیم و راه‌های نفوذش را بسته بودیم به ندرت توانست از چپ و راست ما نفوذ کند. ما آن‌ها را خلع سلاح کرده بودیم. در کار هجومی خیلی خوب بودیم ولی کمی بدشانس بودیم و باید در ضربات آخر دقت می‌کردیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که با توجه به فاصله 4 امتیازی‌اش از صدر جدول آیا هنوز هم به قهرمانی در این رقابت‌ها امیدوار است یا خیر، اظهار کرد: اصلا و ابدا قبول ندارم. بعد از این بازی از لحاظ جدولی با تیم‌های رده‌پایین جدولی جز سپاهان بازی داریم. ما بازی‌های سخت‌مان مثل تراکتور و نفت تهران را پشت سر گذاشتیم. ما می‌توانیم به قهرمانی همچنان امیدوار باشیم. در هفت هفته 4 امتیاز چیز عجیبی نیست. مطمئن باشید بهتر از این تمرین و کار می‌کنیم تا بتوانیم قهرمان لیگ شویم. به شرایطی که تیم من در این مدت داشته نگاه نکردید. تیم من بحران بزرگی را پشت سر گذاشت. حل این بحران و ارائه این بازی تنها از بچه‌های من برمی‌آید. بازیکنان من آنقدر شایستگی دارند که بتوانند قهرمان لیگ شوند.

دایی در پایان و در پاسخ به این سوال که چرا در این دیدار تعویضی نکرد بیان کرد: فکر می‌کنم از لحاظ فنی بهترین نفر من باشم که نظر دهم. مطمئن باشید تیم من آنقدر خوب بود که احتیاج به تعویض نداشت. عالیشاه تا دقیقه 90 هم عالی کرد. یک بازیکن در زمین باید کار حمله و دفاعی انجام دهد. ما سمت راست استقلال را کنترل کرده بودیم. این به تلاش امید و میثم و باقی بازیکنانم ارتباط دارد. لزومی ندیدم تعویض کنم. موقعی که بازیکنی ضعیف باشد و نتواند کارهایی که خواسته‌ام را انجام دهد، تعویضش می‌کنم
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: