برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۲۳۹۷۳
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۳
یک روزنامه چینی نوشت که کیم جونگ اون رهبر کره شمالی، ماه گذشته با روشی قرون وسطایی به زندگی چانگ سونگ تایک شوهر عمه خود پایان داده شیوه ای که البته ابتکاری بوده است.

هشت صبح: یک روزنامه چینی نوشت که کیم جونگ اون رهبر کره شمالی، ماه گذشته با روشی قرون وسطایی به زندگی چانگ سونگ تایک شوهر عمه خود پایان داده شیوه ای که البته ابتکاری بوده است.

به گزارش هشت صبح، بنا بر این گزارش، شوهر عمه رهبر کره شمالی به همراه ۵ نفر دیگر که به اعدام محکوم شده بودند را به طور کامل برهنه کردند، سپس آن ها را به قفسی بزرگ انداختند که در آن، مجموعه ای از سگ های وحشی گرسنه، وجود داشتند. این سگ ها آن ها را به صورت فجیعی تکه پاره کردند.

روزنامه Wen Wei Po که ارگان رسمی دولت چین است، نوشته که ۱۲۰ سگ وحشی به مدت سه روز، گرسنه نگهداشته شدند. تکه پاره کردن و خوردن محکومان به اعدام هم یک ساعت به طول انجامید. این روش quan jue یا ''مجازت خار کننده توسط سگ ها'' نام دارد که در حق محکومان به اعدام اجرا می شود.

این روزنامه چینی افزوده است که رهبر کره شمالی خود در این مراسم که در آن به زندگی شوهر عمه ۶۷ ساله اش پایان داده شد، حضور داشت و آن را تماشا می کرد. ۳۰۰ نفر از مسئولان غیر نظامی و نظامی کره شمالی هم به همراه او حضور داشتند که می توان این برنامه را هشداری جدی به کسانی دانست که ممکن است به فکر خیانت رهبر ۳۰ ساله کره شمالی باشند.

چانگ سونگ تایک مرد شماره دو در نظام کره شمالی بود که به همراه ۵ نفر از معاونان به اتهام هایی مختلف که برجسته ترین آن ها، خیانت بزرگ است و با حرارت کف نزدن در جلسات رسمی است، دستگیر شده بودند. آن ها همچنین به توطئه چینی علیه حزب، کشور و نظام سوسیالیت کره شمالی، متهم شده اند.

به نوشته روزنامه ''استریتس تایمز'' مالزی، انتشار جزئیات چگونگی اعدام چان سونگ تایک در روزنامه دولتی چین نشان از این دارد که صبر و حوصله مقام های چینی، از همسایه پر دردسرشان، به سر آمده است.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: