برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۲۳۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۰
اگر می خواهید پوستی زیبا و متفاوت داشته باشید باید از سن خاصی "بوتاکس" را انجام دهید.
محمد رضا فلاحت متخصص پوست، مو و زیبایی در گفتگو با خبرنگار کلینیک باشگاه خبرنگاران گفت:  استفاده از ژن های تزریقی در تمامی مواقع مضر نیست بلکه گاهی این پر کننده ها با تقویت کلاژن پوست به هر چه جوان ترشدن پوست صورت کمک بسیاری می کند.

وی افزود: ژن ها به سه گروه موقت، نیمه دائمی و دائمی تقسیم می شوند که ژل دائمی که تمامی استانداردهای دارویی را داشته باشد و اینکه فرد را دچار هیچ عارضه ای نکند وجود ندارد.

وی تصریح کرد: از متداول ترین نوع ژل ها، موقتی است که مورد استفاده قرار می گیرند چرا که این ژل ها از ( هیالورنیک) اسید ساخته شده اند که موجب جبران حجم از دست رفته و تحریک "سنتز کلاژن" می شود.

وی عنوان کرد: منظور از "اسید هیالورنیک" ماده ای است که به صورت طبیعی در پوست وجود دارد اما با بالا رفتن سن این اسید کم کم کاهش پیدا می کند.

وی گفت: افرادی که ژل تزریق می کنند بهتر است بدانند که این ژل ها 6 الی 51 ماه بعد تجزیه و جذب پوست می شوند و در نهایت به طور کامل از بین می روند.

وی در خاتمه گفت: افرادی که بعد از تزریق با کبودی که ناشی از تزریق ژل مواجه می شوند بهتر است از "آناناس" و یا قرص های "ویتامین C" و کمپرس آب گرم استفاده کنند.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: