برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۲۰۷۹۸
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۱
ستاره پرتغالی رئال مادرید اعلام کرد که در زمان قرعه‌کشی رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل خواب بوده است.
کریستیانو رونالدو در نشست خبری که به همراه سایر هم‌تیمی‌هایش شرکت داشت، درباره قرعه‌کشی رقابت‌های جام‌جهانی صحبت کرد. هرچند رونالدو دوست دارد در این مسابقات قهرمان شود اما مدعی شد که «راه درازی تا مسابقات جام‌جهانی باقی مانده است و فقط روی رئال مادرید تمرکز می‌کنم.»

بازیکن پرتغالی اعلام کرد که قرعه‌کشی را به صورت زنده ندیده است؛ «زیرا خواب بودم. گروه بسیار سختی داریم. آلمان همیشه مدعی بوده است و غنا و آمریکا تیم‌های خوبی هستند. انتظارمان این است که از مرحله گروهی صعود کنیم و پس از آن باید ببینیم چه می‌شود.»

وی درباره امیدهایش برای رقابت‌های جام‌جهانی حرف زد اما فاش کرد: هدف من در حال حاضر تمرکز بر روی باشگاه و ارائه بهترین عملکردم است. در حال حاضر عالی کار می‌کنیم؛ در وضعیت خوبی هستیم و اعتماد به نفس دارم. امید دارم که رئال مادرید این فصل افتخار مهمی را کسب خواهد کرد. هنوز چند ماه تا جام‌جهانی باقی مانده است و اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد.

رونالدو خاطرنشان کرد: می‌دانم بالا بردن جام در لیگ قهرمانان چه احساسی دارد. می‌توانم تصور کنم که این احساس در جام‌جهانی چقدر بزرگ‌تر است. این چیزی است که هرگز فراموش نخواهید کرد. رویای من مثل همه کسب افتخاری بزرگ با کشورم است اما باید واقع بین باشیم.

وی افزود:‌در برزیل تلاش می‌کنم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم. این نوع دیگری از رقابت‌ است اما هدف من همچنان همان خواهد بود: تلاش کردن و گلزنی، عالی بازی کردن و کمک به کشورم.

منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: