برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۱۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۰
ذوب آهن و پرسپولیس با تساوی هفته دوم لیگ برتر را به پایان بردند.
آخرین دیدار از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر با تساوی ذوب آهن و پرسپولیس به پایان رسید. این بازی چندان جذاب نبود و تنها دو سه موقعیت روی دروازه ها ایجاد شد.
 
گزارش نیمه اول:
 
در این نیمه دو تیم بازی محتاطانه‌ای را به نمایش گذاشتند و تنها فرصت مهم این نیمه را قاسم دهنوی برای پرسپولیس از دست داد. ضربه چیپ این بازیکن در دقیقه 42 از فاصله 35 متری با برخورد به تیرک افقی دروازه ذوب آهن راهی اوت شد.
 
گزارش نیمه دوم:
 
در نیمه دوم پرسپولیسی‌ها بازی به مراتب بهتری را نسبت به میزبانشان ارائه دادند و چند فرصت مناسب را برای گلزنی در اختیار داشتند که یکی از مهم‌ترین صحنه‌های این دیدار را هادی نوروزی برای این تیم از دست داد. این بازیکن در حالیکه در شرایط تک به تک وارد محوطه جریمه ذوب آهن شده بود، توپ را به آسمان کوبید و دقایقی بعد هم تعویض شد. با اینحال ذوب آهنی‌ها هم تلاش داشتند تا در ضد حملات شانس گلزنی شان را امتحان کنند. در دقیقه 66 این دیدار بود که حرکت فردی تبریزی با پاس خوبی از سوی او برای اسماعیل فرهادی همراه شد و این بازیکن با شوتی سرکش تلاش داشت تا دروازه پرسپولیس را از پشت محوطه جریمه باز کند که ضربه‌ی این بازیکن با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.
 
در دقیقه 90 پرسپولیس این شانس را داشت که به یک برد با ارزش برسد اما شوت پیام صادقیان به تیرک دروازه خورد.
 
داوران:
 
سعید مظفری زاده، بابک داوری، آرمان اسعدی و جواد شرفی
 
تعویض ها:
 
مرتضی تبریزی در دقیقه 26 بجای علی آبادی، هادی تامینی بجای میلاد زنیدپور در دقیقه 63 و اکبر ایمانی بجای رجب‌زاده در دقیقه 46 برای ذوب آهن، صادقیان بجای نوروزی در دقیقه 56 برای پرسپولیس.
 
ترکیب دو تیم:
 
پرسپولیس : نیلسون، محسن بنگر، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، میثم حسینی، رضا حقیقی، قاسم دهنوی، محمد نوری، غلامرضا رضایی، هادی نوروزی و سید مهدی سیدصالحی.
 
ذوب آهن: کاسپاروف، علیرضا محمد، محمد صلصالی، سپهر حیدری، مصطفی اکرامی، وحید علی‌آبادی، قاسم حدادی‌فر، محسن مسلمان، اسماعیل فرهادی، مهدی رجب‌زاده و میلاد زنیدپور.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: