برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۱۷۱۱
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۵
مسوول پیگیری شکایت از هفته‌ نامه 9دی، نشر اکاذیب، تشویش اذهان عمومی و افشای اسناد طبقه‌بندی شده را به عنوان موارد اتهامی از مدیر مسوول این هفته نامه مطرح کرد.
مهدی دواتگری اظهار کرد: کمیته پیگیری حوادث 22 بهمن قم در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی هفته آینده در جلسه‌ای درخصوص موضوع شکایت از هفته ‌نامه 9 دی به جمع‌بندی خواهد رسید ولی سه مورد اتهامی در شکایت ما وجود دارد که آن را به مراجع قضایی ارایه خواهیم کرد.
 
وی با بیان اینکه در هفته نامه 9 دی بخشی از اسناد طبقه‌بندی شده منتشر شده است، گفت: هفته گذشته گزارش حوادث 22 بهمن قم با مهر خیلی محرمانه در اختیار نمایندگان قرار گرفت که این گزارش در هفته نامه 9 دی منتشر شد که این به معنای افشای اسناد طبقه‌بندی شده است.
 
به گفته وی، شکایت کمیته پیگیری حوادث 22 بهمن قم از مدیر مسوول هفته نامه 9 دی طبق ضوابط قانونی است.
 
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر اینکه کشور به ثبات و اجرای قانون نیازمند است، گفت: ‌متاسفانه برخی نیروهای خودسر روال بی‌قانونی را در پیش گرفته‌اند که اگر بنابر برقراری نظم در کشور باشد باید با این بی‌قانونی‌ها برخورد شود تا کسی برای خود حریم امنی ایجاد نکرده و جرات به خود ندهد که هر کاری می‌خواهد انجام دهد.
 
دواتگری با تاکید بر اینکه کشور به وحدت ملی نیاز دارد، گفت که برخی آقایان نسبت به فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در حفظ وحدت ملی بی‌توجه هستند چرا که اگر افراد به این موضوع پایبند بودند از انجام هرگونه اقدامی خلاف آن پرهیز می‌کردند.
 
وی در پایان همچنین با بیان اینکه گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد حوادث 22 بهمن قم هفته آینده قرائت می‌شود، گفت: این گزارش قرار بود در جلسات هفته جاری قرائت شود که به دلیل طولانی شدن بررسی طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور قرائت این گزارش به هفته آینده موکول شد.

منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: